Micro Machines World Series

Micro Machines World Series

Články

Micro Machines World Series přináší automobilovou válku do vašich obýváků

Codemasters se skrze Micro Machines World Series snaží po 11 letech od vydání poslední hry vrátit zašlou slávu sérii závodních her s angličkáky, jejíž počátky sahají až do roku 1991. Nutno uznat, že podobné hry současný trh nenabízí a Micro Machines World Series si bere to nejlepší ze svých předchůdců, zabaluje to do slušivé grafiky a navrch přidává i něco nového. Bude to stačit na dobrou zábavu? Uvidíme, snad ano.

Zběsilé závody angličáků Micro Machines se vrací s novým dílem World Series

Codemasters zase sáhli do truhly s rodinným stříbrem a pod vydavatelským patronátem Koch Media vytáhli do roku 2017 jednu ze svých kultovních značek – miniaturizované závody angličáků Micro Machines. 21. dubna vyjde Micro Machines World Series, nový díl ze série, který by měl stát na stejných pilířích hratelnosti jako jeho předchůdci, tedy především zběsilé závody proti kamarádům na tratích jako je kuchyňská linka, zahrada či dílna.

Bleskovky

  • 3. 7. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 26. týdne roku 2017: 1. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, 2. Micro Machines: World Series, 3. GTA V.

  • 30. 6. 2017 - Video: Gameplay záběry z lokálního multiplayerového módu hry Micro Machines World Series, která vychází v těchto dnech.

Hodnocení Metacritic:
59/100