Medieval Lords
Věková dostupnost

Medieval Lords

Články

First-person perspektiva v Medieval Lords

Naše dnešní nové ukázky z budovatelské strategie Medieval Lords představují hru z first-person perspektivy, z pohledu, jaký se vám může naskytnout, stanete-li na místě např.

Scrapland, Medieval Lords, NFS Underground 2

Oficiální stránky akční sci-fi hry Scrapland vývojářského týmu Mercury Steam Entertainment odhalily několik nových screenshotů, které nyní máte možnost shlédnout také v naší galerii.

Medieval Lords má vydavatele, nové ukázky

Vydavatelské společnosti Digital Jesters se podařilo získat práva na nadcházející středověkou budovatelskou strategii s názvem Medieval Lords: Build, Defend, Expand od Monte Cristo Games.

Medieval Lords, The Fall, Saga of Ryzom

Medieval Lords: Build, Defend, Expand - tak vypadá celý název nadcházející budovatelsko-strategické simulace od vývojářského týmu Monte Cristo Games, ze které vám nabízíme sadu nových screenshotů a informaci, že byl zahájen provoz jejích nových oficiálních stránek.

Strategie Medieval Lords v obrazech

Pařížské studio Monte Cristo Games odhalilo další nové screenshoty ze svého nadcházejícího strategického projektu s názvem Medieval Lords, který hráče postaví do vedení středověkého města.

Ukázky z budovatelské strategie Medieval Lords

Zhruba před čtrnácti dny jsme vám přinesli oznámení nové budovatelské strategie s názvem Medieval Lords: Kingdom Under Siege.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
8. prosince 2004
Recenze