zavřít

First-person perspektiva v Medieval Lords

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naše dnešní nové ukázky z budovatelské strategie Medieval Lords představují hru z first-person perspektivy, z pohledu, jaký se vám může naskytnout, stanete-li na místě např.

obyčejného vesničana. Co na těchto obrázkách ale vidět nemůžete, je živoucnost tohoto světa. Kdybyste pak měli (podle slov vývojářů) možnost vidět hru v pohybu, mohli byste si všimnout i třepetání listů stromů či keřů ve větru, slyšet jejich šelest, pod nohama by vám putovaly stíny mraků plovoucích nad vašimi hlavami, apod.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci si ale nedávají záležet pouze na vyobrazení detailů okolní přírody. Neméně si pohrávají také se všemi ostatními objekty, se vším, co patří nebo bude patřit k vašemu příštímu středověkému městu. Nejde přitom jenom o grafické provedení, ale také zvuky. Přiblížíte-li například kameru na prasečí farmu, rochňající se prasátka nejen uvidíte hezky zblízka, ale také uslyšíte každý jejich pohyb. Všechny takové drobnosti samozřejmě napomohou k věrohodnosti herního světa. Nicméně, first-person perspektiva v Medieval Lords bude sloužit i k jiným účelům než jen ke kochání se hráče nad jeho výtvorem. Hodí se totiž také k plánování budování, poskytne vám unikátní výhled na prostředí, ve kterém hodláte stavět.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.