LittleBigPlanet 3
Věková dostupnost

LittleBigPlanet 3

Články

Trvalo to dlouho, ale počínaje dneškem si konečně můžete změnit název svého PSN účtu na PS4

Hráči po možnosti změnit název svého účtu na PlayStationu volají už roky a od října loňského roku napjatě očekávají, kdy se slibovaná funkce konečně spustí. Došlo k tomu z noci na dnešek. Pokud nejste spokojení se svou přezdívkou onlinového účtu PSN, kterou jste si zvolili před dávnými roky a od té doby změnili svůj styl, už vám nic nebrání ve změně. I když, pár překážek by tu vlastně bylo.

Únorová várka PS Plus her je rozkročena mezi rodinnou zábavou a hardcore akcí

Únorová nabídka bezplatných her pro předplatitele služby PlayStation Plus se snaží oslovit dvě velmi rozdílné skupiny hráčů. Na jedné straně stojí velká, rodinná, roztomilá a přátelská kreativní hopsačka LittleBigPlanet 3, zatímco na straně druhé tu máme malou nezávislou a notně násilnou akční řežbu Not a Hero.

Sledujte přímý přenos z PlayStation Experience - dvoudenního festivalu her pro majitele PlayStation konzolí

Ne náhodou patří aktuální víkend velkým herním akcím v Las Vegas. Když už máte na jednom místě spoustu vývojářů při udělování The Game Awards, byl by hřích je nezdržet ještě dva dny pro mnohem větší akci PlayStation Experience. Jestliže jste ale ještě nezpracovali všechna videa či nové informace z dnešního rána, měli byste si pospíšit, protože se valí další vlna. Dvoudenní akci PlayStation Experience odstartuje dnes od 19:00 devadesát minut dlouhá tisková konference, během níž zřejmě uvidíte trailer na Uncharted 4 a další nové i již oznámené projekty. Program bude dále pokračovat až do dvou do rána, což platí i pro zítřek. Kompletní program vysílání pro oba dva dny najdete v článku, stejně jako embed se streamem, přes který můžete vybrané pořady sledovat.

Video z LittleBigPlanet 3 ukazuje grafické rozdíly PS3 a PS4 verzí

Budovatelská puzzle plošinovka LittleBigPlanet 3 sice pro PS3 a PS4 vyjde až na konci listopadu, jeden z hráčů betaverze však už nyní sestavil video srovnávající vzhled staré a nové konzolové verze. Výsledkem je skoro sedm minut dlouhý řetězec různých záběrů na Sackboye a další hratelné postavy, přičemž asi nepřekvapí, že ze srovnání vychází vítězně právě PlayStation 4 verze. 

Roztomilá LittleBigPlanet 3 využije miliony existujících úrovní

Pamatujete ještě na dřívější prohlášení, že LittleBigPlanet vlastně nepotřebuje pokračování, protože díky uživatelskému obsahu může být hra aktivní hromadu let? Na dnešní tiskové konferenci Sony jsme ale mohli poprvé spatřit LittleBigPlanet 3. Žádná radikální změna a otočení série naruby to není, ale také není důvod oblíbenou značku neudělat na novou platformu, když je příležitost. Tentokrát se starý známý Sackboy nevrátí sám, přivede si s sebou kamarády - pro nás to znamená kooperativní režim pro čtyři hráče.

Bleskovky

  • 2. 2. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v únoru LittleBigPlanet 3 (PS4), Not a Hero (PS4), Starwhal (PS3/PS4), Anna: Extended Edition (PS3), Ninja Senki DX (PSV/PS4), TorqueL (PSV/PS4).

  • 4. 7. 2016 - Sony na konci tohoto měsíce vypne (v japonském regionu) online služby pro herní sérii LittleBigPlanet.

  • 19. 6. 2015 - Sony se omluvilo za potíže s DLC pro LittleBigPlanet 3 v PS Store a jako kompenzaci nabízí zdarma 3 kostýmy - Sumo Digital, Tarsier Studios a The Station.

  • 16. 1. 2015 - Video: Předělávka intra seriálu Game of Thrones v LittleBigPlanet 3.

  • 4. 12. 2014 - LittleBigPlanet 3 se nevyhnulo porodním bolestem.

  • 20. 11. 2014 - Video: Jamie Colliver dokončil remake Final Fantasy VII pro LittleBigPlanet 2 a LittleBigPlanet 3.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
24. listopadu 2014
Recenze