LEGO Star Wars III: The Clone Wars

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Články

Sledujte desátý díl herního pořadu Re-Play

Premiéra dalšího dílu herního pořadu Re-Play je na spadnutí, v pořadí už 11. kousek...

Stahujte dema Shogun 2, LEGO Star Wars III a Nail'd

Po včerejším vydání hratelného dema Dragon Age II se sešly ještě tři další demoverze, které rozhodně stojí za zmínku. Tou první je hratelná ukázka středověké japonské strategie Total War: Shogun 2 od Creative Assembly, v níž si můžete vyzkoušet první epické bitvy samurajů na nové kampaňové mapě. Demo je k dispozici výhradně na Steamu a připravte se, že na pomalých připojeních si ho asi hned tak nestáhnete (5,6GB, mirror Steam).

LEGO Star Wars III: epická akce, nebo strategie?

Zatímco po vydání prvních akčních adventur s legovými figurkami byla hráčská veřejnost převážně nadšená, v poslední době se z legových her stal velký byznys a značka se z původních Hvězdných válek a Indiana Jonese rozšířila také o trochu méně kvalitní série typu Batman nebo Rock Band. Nejen milovníci animovaného sci-fi seriálu Klonové války proto napjatě vzhlížejí k nadcházejícímu LEGO Star Wars III: The Clone Wars, které se zároveň inspirují také prvními třemi epizodami filmových Hvězdných válek.

Vývojářský deníček z LEGO Star Wars III

Traveller's Tales vydali vývojářský deníček a zároveň první souvislé záběry z hraní...

Novinky z LEGO Star Wars III v praxi na novém videu

Nejnovější vývojářský deníček z Lego Star Wars III barví hru v tak zajímavém světle, až je to podezřelé. Krom vylepšení humorných animací, které jsou pro Lego ztvárnění Hvězdných Válek příznačné už od prvního dílu, zmiňuje video celou řadu prvků s dopadem na hratelnost: masivní bitvy na povrchu planet a hlavně ve vesmíru proti obrovským křižníkům, nové schopnosti (manipulace s objekty na dálku, vyřezávání děr světelným mečem do objektů) i zbraně (raketomet) a sada nových animací pro plynulejší hratelnost.

Bleskovky

  • 14. 10. 2020 - Game Pass brzy rozšíří definitivní edice Age of Empires III a další hry

  • 29. 8. 2018 - Záříjové Games With Gold tituly pro Xbox One jsou Prison Architect a Livelock, doplněné dvojicí z X360 - LEGO Star Wars III: The Clone Wars a Sega Vintage Collection: Monster World.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
8. dubna 2011
Recenze