LEGO Marvel Super Heroes 2
Věková dostupnost

LEGO Marvel Super Heroes 2

Články

To nejlepší z Games.cz - Star Wars sem, Star Wars tam...

Máte už nakoupené dárky? Někteří z nás ještě pořád ne, ale alespoň jsme si jako celá redakce zašli do kina na Star Wars: Poslední z Jediů. A byť k tomu máme jisté výhrady, z kina jsme všichni odcházeli spokojení. To samé už určitě nemůžeme říct o Star Wars: Battlefront II, který teď dostává nové bezplatné DLC vycházející právě z Poslední z Jediů. Dokáže jedno DLC točící se kolem populárního velkofilmu zvrátit všechny ty negativní kolotoče samotné hry? Asi ne. Tak jako tak se celá redakce po debatách o Star Wars začíná pomalu připravovat na debaty o letošní hře roku...

Jízdní řád na další týden - Star Wars, L.A. Noire a Sims

Podzimní kanonáda titulů rozhodně nekončí a v dalším týdnu. Roli asi největšího titulu tentokrát plní další velká značka v podobě Star Wars: Battlefront II. Pokud vás ale Star Wars neberou, nebojte se, o žánrovou různorodost nebude nouze ani tentokrát. Přesvědčte se sami v novém Jízdním řádu od Honzy Vondráška.

LEGO Marvel Super Heroes 2 zkombinuje hrdiny z různých alternativních realit

V listopadu se vrací LEGO a komiksové universum Marvelu v příznačně pojmenované hře LEGO Marvel Super Heroes 2. Opět za ní stojí LEGO specialisté z TT Games a opět můžete čekat jejich klasický humor a hratelnost, která je vhodná pro celou rodinu. Nicméně s novým dílem přijdou i noví hrdinové. Nebo, lépe řečeno, jiní hrdinové.

Bleskovky

  • 4. 7. 2018 - Zástup hrdinů v LEGO Marvel Super Heroes 2 se rozrůstá o Ant-Mana, Wasp a dalších šest postav z komiksu. DLC přináší i novou úroveň.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
11. prosince 2017
Recenze