Last Day of June
Věková dostupnost

Last Day of June

Články

Další Humble Bundle potěší milovníky stealth strategií i RPG ze staré školy

Nechci slevu zadarmo, ale zlevněné povedené herní tituly mi dělají radost docela často. Steamové knihovničky mají oproti běžným úložným prostorům tu výhodu, že se do nich vejde neomezené množství her, takže nemusíte řešit, kam své úlovky vlastně dáte. Tím pádem se nebojte zářijového Humble Bundlu s tematikou Unity, který je pořádně nabušený. Schovává se v něm třeba Shadow Tactics: Blades of Shogun za skvělou cenu, a navíc ještě podpoříte správnou věc.

To nejlepší z Games.cz - Já mám svaly, ty máš dráty!

Na herní novinky relativně poklidný týden zpestřilo filmové studio Warner Bros., které v úterý vydalo první trailer na film Tomb Raider. Tentokrát bez Angeliny Jolie a pod taktovkou Roara Uthauga. Laru totiž hraje Alicia Vikander, která má Oscara za vedlejší ženskou roli ve filmu Dánská dívka. Na trailer se určitě koukněte, ale stejně tak si nenechte utéct pestré zprávy z herního světa: tentokrát pro vás máme novinky o populárních akcích, starých klasikách, konzoli Switch, vytrvalém Call of Duty a dalších tématech. Nechybí ani odkazy na recenze, které v uplynulém týdnu vyšly včetně Destiny 2, Distrust či Last Day of June, popřípadě videa, která jsme pro vás natočili.

Last Day of June vám koncem srpna odpoví na otázku, zda může láska změnit minulost

„Každý z nás má svůj vysněný videoherní projekt nebo alespoň určitou představu o hře, kterou by si rád zahrál, ale zatím mu ji nikdo nenabídl,“ psal Petr ve svém nedávném článku o Last Day of June a dodal: „Když jsem se takto zasnil naposledy a pak otevřel oči, stala se z mého snu realita.“ Silná slova, ale prozatím se zdá, že oprávněná. Melancholická, hudbou Stevena Wilsona prodchnutá adventura si totiž z E3 2017 odnesla vynikající hodnocení. Navíc jsme se dočkali traileru, který prozradil i datum vydání. To bohužel nepřijde symbolicky na konci června, ale až 31. srpna.

Last Day of June se vás hudbou Stevena Wilsona zeptá: "Co byste udělali, abyste zachránili život milované osoby"

Každý z nás má svůj vysněný videoherní projekt nebo alespoň určitou představu o hře, kterou by si rád zahrál, ale zatím mu ji nikdo nenabídl - nevytvořil. Jen se zamyslete a určitě za chvíli přijdete s námětem, který ještě nikdo nezpracoval. Když podobně zavřu oči a zasním se, vytane mi na mysli hra, která by nějakým způsobem oživila náladově barvité příběhy písniček Stevena Wilsona – britského hudebníka a producenta, který slavil úspěch se svou kapelou Porcupine Tree, jde o vyhledávaného producenta, účastníka řady jednorázových projektů a úspěšného sólo muzikanta. A když jsem se takto zasnil naposledy a pak otevřel oči, stala se z mého snu realita. Interaktivní adventura Last Day of June by měla nabídnout nejenom Wilsonovu hudbu, ale její tvůrci ze studia Ovosonico se do hry pokusí dostat i specifickou atmosféru Wilsonovy tvorby. A to rozhodně nebude jednoduché.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
20. září 2017
Recenze