Knights of Light

Knights of Light

Články

Perská říše musí padnout! Vyzkoušejte si egyptskou akční hru Knights of Light

Vždycky mě fascinovala otázka, jak se rané Arabské říši povedlo tak rychle a efektivně expandovat do všech směrů, zlikvidovat Sasánovce, téměř rozdrtit Byzanc a během jediného století se prohnat až do francouzských polí, kde na ni konečně dopadlo kladivo. Budu-li věřit akční hře Knights of Light, měli s tím něco společného neporazitelní válečníci schopní během pár vteřin vykosit celé pluky nepřátel. Za dva takové bijce si v blízké době budete moci zahrát.

Egypťané spustili Kickstarter na ambiciózní RPG Knights of Light z Perské říše 7. století

Hry s původem v Egyptě byste spočítali na prstech jedné ruky. Možná dvou. A pravděpodobně mezi nimi neobjevíte nic, co by stálo za zmínku. To se snaží změnit studio Rumbling Games, kterému ambice rozhodně nechybí. Pustilo se totiž do rozsáhlého historického RPG Knights of Light, které vás vezme do středověkého Iráku v 7. století. Vzhledem k původu autorů byl Kickstarter prakticky nevyhnutelný.

Rozsáhlé RPG Knights of Light vás vezme do Iráku v sedmém století

Pokud dokážete hned teď jmenovat alespoň jednu hru, která vznikla v některém z egyptských vývojářských studií, tak máte můj obdiv. Dokonce ani po použití Googlu toho moc nenajdete. Egypt zkrátka nepatří k světově známým trhům s videohrami. Ale co není, může být. Nové egyptské studio Rumbling Games hodlá udělat díru do světa s velmi ambiciózním RPG Knights of Light.