King's Bounty: Warriors of the North

King's Bounty: Warriors of the North

Články

K Vánocům předplatné Levelu nebo kolekci 15 čísel

Řešit vánoční dárky na poslední chvíli se nemusí vyplatit. V obchodech jsou větší fronty, zboží je probrané a internetové obchody nestíhají. My vám ale nabízíme jeden zaručený tip, který vám může letošní Vánoce zachránit.

Nové DLC natáhne King’s Bounty: Warriors of the North o 20 hodin

Povedená a oblíbená strategie King's Bounty: Warriors of the North vyšla před rokem a půl (nebo je v Levelu 237 jako plná hra zdarma!), ale ani zdaleka není zastaralá. Podtrhuje to i fakt, že ji brzy rozšíří DLC Ice and Fire plné ledu a sněhu.

Vychází LEVEL 237 s plnou hrou King's Bounty: Warriors of the North

Obálka posledního čísla Levelu v roce 2013 tentokrát nepatří žádné konkrétní hře. Koláž ovladače odkazuje na novou generaci konzolí, která v ČR a SR odstartovala v pátek 13. Prosince zahájením prodeje konzole PlayStation 4. Uživatelský test PS4 od Aleše Smutného samozřejmě v Levelu 237 najdete, ale novým konzolím a obecně novému hardwaru se věnujeme ještě v dalším článku.

GC 2012 dojmy: Vikingové novému King's Bounty prospívají

Jedna strana mozku mi posměšně našeptává, že King’s Bounty: Warriors of the North je zase jenom datadisk a já vím, že má naprostou pravdu, poněvadž herní systém v základu zůstává stejný, herní principy také, prostředí rovněž a atmosféra je nemlich to samé. A kvůli novému hrdinovi, lokacím a několika nástavbovým mechanikám opravdu nejsem připraven na vikingský zásek v rámci KB série bůhvíjak halekat radostí. ALE!

Oznámení nové King's Bounty hry. Nebo spíš datadisku?

King's Bounty máme všichni rádi a kdo ne, tak... tak toho asi tahle novinka zajímat nebude. Nicméně, tohle vydařené tahově-strategické RPG se dočká dalšího pokračování, tentokrát s nádechem severské romantiky (a tím nemyslíme znásilňování v pleněné vesnici za východu slunce). Hlavním hrdinou bude Olaf, mladý následník krále Northlingů. Olaf se rozhodl, že nebude ležet za pecí a vyhlásí válku všem nemrtvým na severu Endorie, což je úkol nemalý a celkem zdlouhavý. Asistovat mu přitom budou i krásné valkýry a výpravy jej kromě ledových plání zavedou i do trpasličích jeskyní, temných hvozdů a dalších tradičních propriet. Galerie #14559
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
7. listopadu 2012
Recenze