King Arthur II
Věková dostupnost

King Arthur II

Články

K Vánocům předplatné Levelu nebo kolekci 15 čísel

Řešit vánoční dárky na poslední chvíli se nemusí vyplatit. V obchodech jsou větší fronty, zboží je probrané a internetové obchody nestíhají. My vám ale nabízíme jeden zaručený tip, který vám může letošní Vánoce zachránit.

Monumentální bitvy na videu z King Arthur II

Minulý týden v pátek jsme vás upozorňovali na hratelnou demoverzi RTS/RPG hybridu King Arthur...

Vyzkoušejte demo RPG strategie King Arthur II

Paradox má na následující týdny a měsíce připraveno hned několik her. Dnes jsme už upozorňovali na Crusader Kings II, nyní přišla řada na kombinaci RPG a realtime strategie King Arthur II. Hra vychází již zítra a nyní si ji můžete vyzkoušet skrze hratelnou demoverzi – stahujte odsud.

V King Arthur II půjde přerušit kouzlo

Nejdůležitější část nadcházejícího hybridu RTS/RPG King Arthur II přijde ve chvíli, kdy své armády povedete do bitev vedených v reálném čase. Odehrávat se budou na detailních trojrozměrných mapách, účinkovat v nich mají tisícovky vojáků a jako velitelé při nich budete muset dohlížet zejména na strategické lokace na mapě.

Aprílové žerty: King Arthur II: Vietnam, StarCraft II Kinect, básnický Zaklínač 2

Update (17:46): A je tu další apríl. Ten si střihnuli Paradox Interactive, kteří dnes stylově z Ho Či Minova města "oznámili" nástupce akční RPG King Arthur II: Vietnam. Vlastně si tím dělají legraci sami ze sebe, protože právě Paradox s naprosto vážnou tváří připravuje stažitelný datadisk Magicka: Vietnam. Fiktivního krále Artuše z Vietnamu podle tiskovky doplní celá řada her Sword of the Stars II: Vietnam, Europa Universalis: Vietnam a Vietnam: MMOVRPG.

King Arthur II přidá draky, zachová RPG/RTS koncept

Britské království konečně získalo Svatý grál a díky družině krále Artuše zažilo několik vzácných let míru. Nic ale netrvá věčně a až se letos ponoříte do hybridu RPG/strategie King Arthur II, na obzoru už se budou sbíhat temná mračna. Zlá čarodějná královna Morgawse z orkneyských ostrovů na severu vyráží na zteč a posílá do Británie svého šampiona, který má za cíl zabít samotného Artuše. Samotnému králi se vůbec nedaří a jak postupně chřadne jeho zdraví, pomalu umírá i Británie. Z hojných lesů zbývají jen vykácené, mrtvé mýtiny, slunce zašlo za mraky, družina Kulatého stolu se rozpadla a její členové vytáhli jeden proti druhému.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
2. března 2012
Recenze