zavřít

V King Arthur II půjde přerušit kouzlo

Windows

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Nejdůležitější část nadcházejícího hybridu RTS/RPG King Arthur II přijde ve chvíli, kdy své armády povedete do bitev vedených v reálném čase. Odehrávat se budou na detailních trojrozměrných mapách, účinkovat v nich mají tisícovky vojáků a jako velitelé při nich budete muset dohlížet zejména na strategické lokace na mapě.

Pokud je včas obsadíte, získáte pro své vojsko cenné bonusy, např. navýšení svého magického štítu či odemknutí nových kouzel. Někteří z hrdinů budou kouzlit za pomoci nebeských sil, jiní si osvojí čáry starodávných civilizací. Kromě pasivních kouzel, jež vás stojí manu, bude na výběr například z metání ohnivých koulí, elektrických paprsků či smrtících epidemií.

Všechna aktivní kouzla se ale po použití budou chvíli nabíjet. Určitá část kouzel navíc nepůjde použít ve chvíli, kdy je váš hrdina uprostřed bitvy. Když je začne čarovat váš protivník, hra vám dá vědět a budete mít omezený čas na to, abyste jim zabránili.

Pokud někdo napadne hrdinu, jež se připravuje na kouzlení, čáry se rozplynou a všechna investovaná mana do daného kouzla zmizí. Taková jsou pravidla pro vás i vašeho soupeře.

Tagy: středověk strategie fantasy RPG

Zdroje: Worthplaying

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.