Just Dance 4
Věková dostupnost

Just Dance 4

Články

Nejprodávanější sérií Ubisoftu je Assassin's Creed

Společně s aktualizací firemní stránky se Ubisoft pochlubil s prodejními čísly svých herních sérií. Nepřekvapí, že se na první místo za sedm let existence probojoval Assassin's Creed. Možná ale překvapí další pozice, které obsadily často opomíjené série.

Prodeje Assassin's Creed IV a Just Dance 4 táhly hospodaření Ubisoftu

Nové konzole svým příchodem nakoply trh k nové dynamice, ale krátkodobě zároveň rozhodily nákupní zvyky hráčů. Potvrzují to finanční výsledky většiny firem, které pro nové konzole na podzim 2013 vydávaly nějaké tituly - včetně Ubisoftu. Očekávaný pokles tržeb za poslední čtvrtletí roku 2013 se dostavil a zastavit jej nepomohly ani výborné výsledky Assassin’s Creed IV nebo Just Dance 4. Za říjen – prosinec 2013 Ubisoft utržil 520 milionů euro, což je meziroční pokles o 35,2 procent. Jelikož však vedení Ubisoftu s podobným výsledkem počítalo, akcionáři nemají proč šílet.

Přehled her, které si můžete koupit pro novou konzoli Wii U

Konzole Nintendo Wii U vyšla v Evropě v pátek a kolegové z partnerského webu Konzolista.cz připravili užitečný přehled her, které by pro novou herní mašinku měly být v této chvíli v prodeji. Nechybí mezi nimi hry typu Batman: Arkham City: Armoured Edition, New Super Mario Bros U, Assassin's Creed III, Call of Duty: Black Ops 2 nebo ZombiU, ale i další, o kterých možná nevíte. Pokud tedy po Wii U pokukujete nebo ji už máte doma, mohl by se vám následující seznam s krátkými popisky hodit, abyste se mohli dobře rozmyslet, co si pro nový stroj pořídit. Rozhodně je z čeho vybírat.
Hodnocení Metacritic:
74/100