Jalopy

Jalopy

Články

Reaper Bundle láká na desítku trhlých her zlevněných o 97 %

Co si dneska koupíte za 135 korun? Výhodné polední menu v restauraci, kilo šunkového salámu nebo měsíc sledování České televize. Anebo Fanatical Reaper Bundle, pokud vaše srdíčko zatouží po tomhle nepravděpodobném mixu her, který by při původních cenách stál přes čtyři a půl tisíce. Co v něm najdete? Notoricky známé Payday 2, automobilové toulání po zemích bývalého východního bloku Jalopy, remasterovaný Homeworld a mnoho dalšího.

Jalopy vás vezme na road trip s Trabantem napříč východní Evropou

Jalopy. Podivné anglické slovo, které, pokud neznáte, nabude významu po zadání do Google překladače: „staré auto ve zchátralém stavu.“ Česky prostě kraksna. A jednou takovou slavnou kraksnou z bakelitu projedete Východní blok po pádu Berlínské zdi.

V Hac cestujete trabantem východní Evropou po pádu Železné opony

Některé projekty jsou bizarní a zároveň nápadité a až bych řekl geniální. Mezi ně řadím i nezávislý titul Hac, který zprostředkuje pocit mnohým z nás známý a pro další alespoň vyprávěný rodiči – cestování po čerstvě „otevřené“ východní Evropě, tedy v roce 1990 poté, co se zhroutila Železná opona. A cestování to bude ryze stylové, protože se vstříc zemi zaslíbené vydáte se svým strýcem v trabantu.
Hodnocení Metacritic:
65/100