Ittle Dew

Ittle Dew

Články

Ittle Dew 2 sice přidá třetí rozměr, ale humor a roztomilost si ponechá

Pokud si na první Ittle Dew nevzpomínáte, pak vězte, že se jednalo o roztomilou 2D adventuru s otevřeným světem nacpaným trochou akce, ale především množstvím logických hádanek. Nově oznámený druhý díl půjde v tomto ohledu o něco dále a nabídne 3D prostředí a o trochu větší důraz na akční složku hry, základ v podobě logické adventury v barevném prostředí však zůstává.

Sledujte předváděčku osmnácti nezávislých her pro Wii U

Nejen tvorbou Nintenda, ale i nezávislou tvorbou je živo Wii U. Dokazuje to i tohle video, v němž se krátkými sekvencemi představuje osmnáct her, které vznikají v evropských a australských nezávislých studiích. Navíc vás tyhle hry mohou zajímat i když třeba zatím poslední konzoli od Nintenda nemáte.

Ittle Dew vás vyzývá ke speedunu a rozmlácení puzzlů

Před pár dny vyšla moc pěkná nezávislá logická adventura Ittle Dew od studia Ludosity. Tvůrci v ní představují ne až tak standardní dvojku, která vybírá poklady ze zapadlých doupat. Titulní hrdinka, Ittle Dew, vlastně není moc hrdinka. Sice splňuje všechny předpoklady, má ráda poklady a s oblibou mlátí jiné, ale trochu tomu třískání do potvor a krystalů chybí morálka.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
22. srpna 2013
Recenze