Invisible, Inc.

Invisible, Inc.

Články

Best of 2015: Nejlepší strategie

Byly časy, kdy si pod pojmem strategie skoro každý představil realtime strategii, ale ty už jsou dávno pryč. Zatímco klasické RTS spíše živoří na okraji, zažívají strategie jako žánr období dynamických změn, kdy tvůrci experimentují s formou i obsahem. Dobrým příkladem je pětice strategických her, které nás loni oslovily nejvíce.

Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015

Žebříčky, všude samé žebříčky. S koncem roku se jim nelze vyhnout, ale náš herní pořad na to šel po svém. Než se začnete rozohňovat nad umístěním jednotlivých her, nezapomeňte ho dokoukat do konce!

Zahrajte si o víkendu zdarma Mark of the Ninja, Shank a další skvělé hry od Klei Ent.

Tvůrci z Klei slaví 10 let vývoje her a při té příležitosti uspořádali akci na Steamu, kde jsou dostupné všechny jejich hry během víkendu zadarmo. A pokud se vám nějaká z nich zalíbí, můžete si ji koupit ve slevové akci včetně aktuálního datadisku pro Invisible, Inc.: Contingency Plan.

Příběhové DLC Contingency Plan přináší nové mise, agenty i obtížnosti do strategie Invisible Inc.

Tvůrci z Klei Entertainment, kteří mají na triku například Don't Starve či Mark of the Ninja, prodlužují život svého zatím posledního díla - vynikající špiónské strategie Invisible, Inc. DLC s názvem Contingency Plan dnes vychází pro PC, Mac i Linux verze hry, stojí v počáteční slevě pět babek a nabízí krom jiného i rozšíření příběhu.

GamesPlay: hrajeme jsme špionskou strategii Invisible, Inc.

Klei Entertainment se ve své tvůrčí kreativitě vrhnul na žánr špionské strategie a to v titulu Invisible, Inc. Jak se mu to povedlo můžete posoudit v našem GamesPlayi, do kterého se pustil Pavel Dobrovský. Ten se společně se svým týmem profíků postavil nadnárodním korporacím. Kolik z nich to zvládlo až do konce videa a kdo se stal jen jménem v položkách špionské organizace s poznámkou "mrtvý?"

Nový díl Games TV se plíží stíny ve špiónské strategii Invisible, Inc.

Líbil se vám XCOM? A co si ho takhle užít ve špionážním a navrch ještě skutečně kyberpunkovém balení? Přesně něco takového nabízí parádní Invisible, Inc. od tvůrců Mark of the Ninja nebo Don't Starve.

Bleskovky

  • 1. 12. 2016 - Členové PS Plus programu obdrží v prosinci Invisible, Inc. (PS4), Stories: Path of Destinies (PS4), Hyper Void (PS3), Tiny Troopers Joint Ops (PS3/PS4/PSV) a Color Guardians (PSV/PS4), VVVVVV (PSV).

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
5. července 2015
Recenze