Insurgency

Insurgency

Články

Squad - dojmy z hraní realistické vojenské akce

Squad je online střílečka křížená s vojenským simulátorem, která už delší dobu zápolí o přízeň hráčů prostřednictvím early access verze. V únoru už o ní psal Jan Körmendy. Jednou z nejčastějších otázek v souvislosti se Squad je však její srovnání s jinou relativně novou akcí s názvem Insurgency. Oba projekty ostatně pramení z fanouškovských modifikací - jsou tak evidentně etalonem toho, po čem hráči touží. Při bližším náhledu ovšem nabízí Squad diametrálně odlišný zážitek, který není pro všechny příznivce Insurgency.

Day of Infamy modifikace pro střílečku Insurgency přenáší boje do 2. světové války

Tvůrci online střílečky Insurgency ze studia New World Interactive se rozhodli rozšířit tematický záběr své hry skrze oficiální modifikaci Day of Infamy, která multiplayerové boje přenáší do období 2. světové války. Mnohem důležitější je ale fakt, že Day of Infamy hodlají dále vyvíjet společně s komunitou, které nabízejí základ v podobě modifikace, jejíž obsah mohou zájemci dále rozšiřovat o nové frakce, zbraně, mapy, cokoli.

V pátém ročníku cen Indie of the Year opět bojuje několik českých her

Letošnímu ročníku soutěže o nejlepší nezávislou hru, pořádaný webem Indie DB, zbývají jenom něco málo přes dva dny do konce hlasování. V loňském ročníku Indie of the Year zvítězila Starbound, letos pak byly nominace vybrány na základě 55754 hlasů, které zvolily stovku nejzajímavějších titulů. V nabídce pro tento rok lze objevit i čtyři české tituly.

Válečná taktická akce Insurgency přichází s updatem Molotov Spring

V naší recenzi od Daniela Kremsera si akce Insurgency vysloužila pochvalu pro svou krutou a uživatelsky nesmiřitelnou simulaci válečných přestřelek, zároveň však zazněl stesk nad nemnoha multiplayerovými módy. Právě to má napravit první z mnoha updatů, které na Insurgency zamíří. Jmenuje se Molotov Spring a nabídne právě to, co Danielovi nejvíce chybělo.

Multiplayerová střílečka Insurgency chce navázat na úspěch populární HL2 modifikace

Pokud patříte k více než milionu lidí, kteří si od roku 2007 stáhli a hráli Half-Life 2 modifikaci Insurgency: Modern Infantry Combat nebo jste jí svým hlasem dokonce pomohli k ocenění mod roku na ModDB v tom samém roce, pak vás bude zajímat, že 22. ledna vyjde po devíti měsících v betě ostrá verze komerční hry Insurgency.

Bleskovky

  • 12. 11. 2014 - Humble Jumbo Bundle 3 nabízí Always Sometimes Monsters, Risk of Rain, 4 kopie Insurgency, a Full Mojo Rampage (při věnování Insurgency)  Pokud dáte více než průměr (6$), obdržíte (zatím) navíc GRID 2, Euro Truck Simulator 2 a Blackguards. Při zaplacení ví

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
20. února 2014
Recenze