Infinity Blade III

Infinity Blade III

Články

Nová Apple TV bude možná konečně i herní konzolí

Že Apple nikdy neudělá tradiční herní konzoli, to je jasné už spoustu let. Apple hry tímhle způsobem řešit nechce, nejsou pro něj, ve smyslu klasických velkých AAA titulů, zajímavé. Ale byl to právě Apple, který se svým iPod Touch a iPhonem zasadil o takovou menší revoluce v mobilním hraní. A vedle mobilních krabiček má jednu malou pikslu, kterou má doma pod televizí hodně lidí - Apple TV. Odborná veřejnost si pořád říká, že je jen otázkou času, než bude umět Apple TV i hry a ono pořád nic. Jenže teď to vypadá, že velký gigant z Cupertina přejde do útoku a k těm hrám se přeci jen rozhoupe.

Intro video z Infinity Blade III rekapituluje příběh série

Třetí díl v sérii Infinity Blade se chystá už od středy 18. září prezentovat hardwarový výkon nové, 64bitové architektury, která má být jednou z hlavních inovací nedávno představeného iPhone 5S. Obrázek o kvalitě grafiky, kterou s pomocí nového hardwaru dokázali vykouzlit vývojáři z Chair Ent., jste si mohli udělat v prvním traileru minulý týden. Dnešní intro video vás blíže obeznámí s dosavadním děním v předešlých dvou hrách.

Infinity Blade III vyjde za týden a bude větší a hezčí

Mezi nejlepší hry, jaké na mobilních platformách najdete, patří grindovací a „šermířské“ RPG Infinity Blade, které se po překvapivém prvním dílu rozrostlo v ambiciózní dvojce. Epic právě oznámil její třetí díl, který vyjde 18. září a jako první hra využije 64 bitových schopností čipu nově oznámeného iPhonu 5S. Pro nás, majitele starších modelů, je tu ale potěšující zpráva, že hra poběží i na iPhonech až ke čtyřce (včetně), iPadech až ke druhé generaci (včetně) a iPodech Touch 4 a 5.
Hodnocení Metacritic:
78/100