IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover

IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover

Články

Best of 2011: Překvapení a zklamání

Proč jsme všichni tak naštvaní na letošní zimu? Protože jsme od ní čekali sníh a zimu. Nebýt ale toho očekávání, tak vlastně nemáme důvod se čertit a možná bychom byli spokojeni s tím, co je. Na podobném principu to funguje ve všem, dokonce i ve hrách. Nebýt očekávání, které není vždy pouze otázkou marketingové propagace, ale zapojujeme se do toho třeba i my, herní pisálci a vy hráči svým zájmem o konkrétní titul, tak by celá řada her nemohla zklamat, ale ani překvapit a naopak. A protože je očekávání silně individuální pocit, je tedy i naše volba her, které nás překvapily a zklamaly, v prvé řadě vyjádřením toho, co jsme my v redakci čekali. Proto budeme rádi, když v diskusi pod článkem napíšete, jaké tituly vás zklamaly nebo překvapily a proč. Držte se, dvojitý článek začínáme jedinou negativní kategorií, kterou v rámci našich Best of... článků vyhlašujeme.

(Snad) hratelný IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover přiletí v pátek

Anglická verze IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover je dostupná už od konce března, kdy jsme rovněž...

První vývojářský deník z Il-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Původní Il-2 Sturmovik byl a je legendou mezi leteckými simulátory a jeho tvůrci se v tomto videu dušují, že jej ve všem překonají.

Hardwarové nároky IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

UbiSoft zveřejnil oficiální hardwarové nároky leteckého simulátoru IL-2 Sturmovik: Cliffs of...

Il-2 Sturmovik: Cliffs of Dover oficiálně za rohem

Nedávno zveřejněné neoficiální informace byly správné. IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover vyjde už 25. března tohoto roku. Což je za dva měsíce a kousek! Můžeme začít stříhat kalendář. Název napovídá, že se nový Sturmovik bude odehrávat nad Británií roku 1940, a jak se dá očekávat, uvidíme zde britská, německá a pár italských letadel.

Z Battle of Britain je IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover

Pokud patříte mezi fanoušky historických leteckých simulací a obzvláště série IL-2 Sturmovik od Olega Maddoxe, určitě bedlivě sledujete vývoj v roce 2006 (technicky vzato ovšem už v roce 2003) ohlášeného titulu Storm of War: Battle of Britain...vlastně v této chvíli už IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover (což není zcela nová informace, ale doposud se před světem dobře ukrývala). Pod tímto názvem hra v Evropě (i jinde) vyjde pod patronátem Ubisoftu, a jak jsme se dozvěděli z internetových fór a následně od českého distributora, firmy Playman, dojde k tomu již na konci března, konkrétně v pátek 25. března (pokud se nic nezmění).
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Datum recenze:
1. října 2011
Recenze