Homeworld: Deserts of Kharak

Homeworld: Deserts of Kharak

Články

Soban Fleet Pack přidá do Homeworldu novou flotilu s pokročilými zbraněmi

Už příští týden se rozroste multiplayer a skirmish realtime strategie Homeworld: Deserts of Kharak o novou flotilu. Tu budou reprezentovat jednotky Northern Coalitiion jménem Kiith Soban. Do hry je přidá DLC s názvem Soban Fleet Pack a společně s ním do hry přibude několik nových zbraní, jednotek a funkcí.

Nalaďte si dnes v noci VEKTOR - nový pořad o herní hudbě

Před čtrnácti dny odstartoval na pražském Radiu 1 nový pořad o herní hudbě, který má na svědomí Lukáš Grygar. Vysílá každé druhé úterý a dnes se pustí rovnýma nohama do aktuální herní muziky, která stojí za poslech.

Nový díl pořadu Games TV rekapituluje sérii Homeworld a zkouší za vás Deserts of Kharak

Vydání strategie Homeworld: Deserts of Kharak posloužilo jako inspirace k ohlédnutí za předchozími díly kultovní série. V novém díle Games TV se ale navíc dozvíte, jak vlastně napjatě očekávaný pouštní prequel dopadl.

Vzhůru do historie Homeworldu - vyšel příběhový prequel Deserts of Kharak

Leden se ukazuje být jako velmi plodný na zajímavé nové hry, až mám pocit, že vzniká přetlak. Nicméně jsem si jistý, že místečko ve svém herním harmonogramu už mají vyčleněné všichni fandové realtime strategií, protože už je k dostání Homeworld: Deserts of Kharak, příběhový prequel k populární vesmírné strategii.

Homeworld: Deserts of Kharak nabízí pohled na šest minut z multiplayerové bitvy

Nejen příběhovou kampaň nabídne prequel k Homeworld sérii, realtime strategie Homeworld: Deserts of Kharak. Následující video se totiž věnuje i multiplayeru, respektive šestiminutové sekvenci z jednoho zápasu, kde se svůj um předvádí šéf vývoje Rory McGuire a výkonný producent Jonathan Dowdeswell ze studia Blackbird Interactive. Nejde o komplexní představení multiplayeru, ale spíše pohled na to, jak zápasy budou vypadat vizuálně a jaké budou mít tempo.

Video z Homeworld: Deserts of Kharak varuje před hrozícím konfliktem o pouštní planetu

Po příběhovém traileru lákajícím na podivnou anomálii nalezenou ve světě Homeworld: Deserts of Kharak a po vývojářském deníčku nabízí Gearbox další upoutávku, tentokrát opět příběhově laděnou. Ukázka jménem The Transmission představuje poselství nadcházejícího konfliktu a varování před dalším zhroucením snah o diplomatické vyřešení války o planetu Kharak.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
27. ledna 2016
Recenze