Holdfast: Nations At War

Holdfast: Nations At War

Články

Napoleonské války v Holdfast: Nations At War se rozrůstají o dudy a granátníky

Onlinové bitvy v Holdfast: Nations At War loni překvapily nejednoho hráče. Na stránce Steamu se vyjímá velmi kladné hodnocení a denně u hry vysedávají stovky bojovníků. Tvůrci z Anvil Game Studios často přidávají nové prvky, stihli se přestěhovat do větších prostor a nedávno vydali zatím vůbec největší update.

Vybíráme z předběžného přístupu: Napoleonské války, umění infiltrace a sci-fi střílečka s tajemnou věží

Až na jednu výjimku tvoří tento výběr tituly plné výbuchů napříč různými historickými i budoucími dobami. Vrátíme se zpět do Napoleonských válek, s přimhouřením oka navštívíme druhou světovou, uděláme si vlastní peklo v pseudo Vietnamu a prostřílíme se věží v budoucnosti. Páté kolo u vozu patří neotřelé puzzle hře v měnícím se prostředí krychle.

Multiplayerová akce Holdfast: Nations at War vás vrátí do doby napoleonských válek

Maltský tým Anvil Game Studios se pokouší se svou hrou Holdfast: Nations at War rozšířit koncept povedného titulu Mount and Blade: Napoleonic Wars. Nabídne multiplayerové bitvy zasazené do doby napoleonských válek. Nicméně na rozdíl od MnB chce Holdfast kromě pěchotních bojů obsáhnout i námořní a kombinované bitvy. Jde o ryze multiplayerový titul, takže bez dalších hráčů se neobejdete.