Highlander

Highlander

Články

15 očekávaných her, které si nikdy nezahrajeme

Na každou vydanou hru připadá hned několik zrušených a ani o nich nevíme. V útrobách velkých studií se do fáze prototypu dostane dlouhá řada titulů, jen aby se ukázalo, že nefungují a vývojáři se můžou začít soustředit na jiný pokus. Už méně často se stává, že dojde k veřejnému oznámení takového prototypu, na který se začneme těšit, aby pak přišla rána shůry a nám zůstaly jen oči pro pláč. Zavzpomínejme společně na několik takových velmi očekávaných her, kterých se (s největší pravděpodobností) nikdy nedočkáme.

Smrt Highlander hry oficiálně potvrzena

Vzpomněl si někdo vůbec za poslední rok, že se připravuje hra podle kultovního filmu Highlander? Asi těžko a vlastně je to dobře, protože se žádná taková hra už nepřipravuje. Přestože tvůrčí tým Widescreen Games, který Highlander: The Game vyvíjel, už více než rok a půl neexistuje, Square Enix / Eidos až nyní potvrdila, že jmenovaná hra byla zrušena.

Sekání hlav v Highlander The Game

Zajímá vás, co bude tvořit náplň hry nebo s jakými se setkáte bossy v third-person akci od Eidosu? + 3 OBRÁZKY

Nesmrtelný Highlander na trase Řím-New York

Chcete oživení third-person akcí? Zkuste to s nesmrtelným galským hrdinou, cestujícím napříč časem. NOVÉ INFO

Oznámení hry Highlander podle filmů a seriálů

Nemrtví spolu válčí v historickém Skotsku, Japonsku za éry samurajů i New Yorku blízké budoucnosti. + PRVNÍ OBRÁZKY

Highlander - nesmrtelný horal také ve hře

Francouzsko-kanadsko-britská série filmů o nesmrtelném horalovi - Highlander - se stala již kultovní (minulé úterý běžel na TV Nova 3.