zavřít

Nesmrtelný Highlander na trase Řím-New York

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chcete oživení third-person akcí? Zkuste to s nesmrtelným galským hrdinou, cestujícím napříč časem. NOVÉ INFO

Herní adaptace televizního seriálu a filmu Highlander: The Game od Eidosu vás postaví do role Owena MacLeoda, předka filmového hrdiny Connora. Owen se narodil před více než dvěma tisíci lety coby syn náčelníka galského kmene, jenže vesnici záhy poté dobyli Římané, hrdinu zajali a dle tehdejšího zvyku ho nechali bojovat o svůj život v gladiátorské aréně. Owen sice údajně zemřel..


.. ale ve skutečnosti se mu nic nestalo, protože patří mezi několik nesmrtelných jedinců, zabijete jen tehdy, useknete-li jim hlavu. Co to znamená v praxi? Minimálně přijemné osvěžení zánru third-person akcí: tělem hrdiny budete moci vést elektrický proud, vystavovat jej nepřátelským kulkám i se s ním vrhat z mrakodrapů, jaké o dvě tisíciletí později uvidíte ve futuristickém New Yorku.

Právě do americké metropole se Owen vydá, aby utekl jinému nesmrtelnému lovci a zároveň našel tři chybějící magické kameny, protože jedině jejich síla ho definitivně zbaví tohoto dotěrného pronásledovatele. Protože hrdina však bude věrný starým tradicím, namísto novodobých zbraní se bude držet především mečů (nejen o nich více v oznámení). Pokaždé, když nepříteli usekne hlavu, zažije The Quickening neboli jakousi extázi smyslů, při níž do sebe vstřebá veškeré vědění i sílu právě zabitého (podobné jako v Prototype).

Highlander: The Game poběží na Unreal Engine 3 a vyjde letos na podzim pro PC, X360 a PS3 - více, vč.pár dnů starého traileru, v předchozím zpravodajství.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.