Hard Reset

Hard Reset

Články

Nezávislý rozcestník: System Shock 2D a nová kamarádka Portalu

Pavel Dobrovský se vypravil do Paříže, aby si zastřílel, zahackoval, odposlouchal cizí rozhovory a následně splašeně pobíhal po ulicích a kradl auta. Nezávislý rozcestník ukazuje projekty, které se jeho naturelu minimálně vyrovnají; tedy až na ty krádeže aut, na ty se tentokrát nedostalo.

Indie hry za rok 2011, které nesmíte minout

Kdo v minulém roce sledoval nezávislou herní tvorbu, tomu musela nezávislá pětice v Best of 2011: Nejlepší indie (nezávislá) hra připadat jako pokus o vtip. Pochopitelně, že jsme vybírali z toho nejlepšího – zavděčit se tím všem je však nemožné. A tak jsem si řekl: „Zkusme to… zkusme se zavděčit všem, ať už jsou to nadšenci do nezávislých her nebo jen náhodní kolemjdoucí. Zrekapitulujme si celý rok 2011 a v článku vypíchněme všechny důležité indie tituly, které by naši čtenáři buď už měli znát, nebo by si je měli nově zahrát!" „Skvělej nápad, Marku,“ povídá Petr, „napíšeš to?“

Samostatný datadisk napraví nedostatky střílečky Hard Reset

Old schoolovou střílečku Hard Reset jsme sice v recenzi ocenili „jenom“ jako velmi solidní hru, ale přístup vývojářů nám byl od začátku velice sympatický – nesnažili se s omezenými prostředky stvořit druhý Half-Life, jen zkrátka dělali, co je baví. Stačilo, aby hra byla delší, prostředí nebylo tak monotónní a nepřátel bylo více rozličných druhů a možná by to hru v naší stupnici hodnocení posunulo ještě o kousek výše. A protože jsme podobné nedostatky na hru nevršili jenom my, tak se vývojáři chytili za nos a v chystaném standalone datadisku (nepotřebujete původní hru) Hard Reset: Extended Edition prakticky všechno výše uvedené napraví, nebo se o to alespoň vynasnaží.

Patch pro Hard Reset přináší Survival mód

Hard Reset je z toho druhu her, které neudělají díru do světa, ale rádi si na ně vzpomenete, už jen pro ten pocit z dobrého hraní, které se nesnaží být přelomový, a tak podobně.

Návody, cheaty a wallpapery z ABCgames

Pokud jste se zasekli při hraní Fallout New Vegas DLC Old World Blues, nabízí vám pomoc návod z ABCgames se spoustou zajímavých tipů, popisem perků, zbraní a dalšími detaily. A když už tam budete louskat návod, rovnou se můžete podívat na další nový obsah, který redaktoři webu přidali. Krom čerstvé várky wallpaperů jsou to i pomocné cheaty a trainery, které vám krom jiného, pomohou překonat třeba nástrahy nedávno vydané střílečky Hard Reset. Kompletní výpis nové přidaného materiálu z ABCgames na vás čeká v článku po rozkliku.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Za posledních pár týdnů přibylo na stránkách ABCgames spousta nového a užitečného materiálu, jak si určitě všimnete po rozkliku. Pořádně nabobtnala zejména sekce češtin a slovenštin, ve které najdete překlady Red Faction: Armageddon i DLC Path to War nebo epizody Outatime ze série Back to the Future. Podobně výrazně, jako sekce češtin, se však rozrostly i další včetně cheatů, trainerů a vždy populárních wallpaperů, z nichž stojí za vyzdvihnutí desktopová výzdoba pro Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, ARMA 3 či Hard Reset. Kompletní výpis všech nově přidaných materiálů na ABCgames najdete po rozkliku.

Bleskovky

  • 4. 1. 2016 - Německá ratingová organizace prozradila Xbox One a PS4 verzi hry Hard Reset.

  • 19. 10. 2015 - Video: 9 minut v PS4 verzi střílečky Hard Reset.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
27. září 2011
Recenze