Hanako: Honor & Blade

Hanako: Honor & Blade

Články

Hanako: Honor & Blade proti sobě staví ninji a samuraje, o víkendu je zdarma

Feudální Japonsko je teď obzvlášť v kurzu, takže jestli vám Sekiro: Shadows Die Twice dalo takový výprask, že se budíte ze spaní a voláte maminku, ale zároveň se vám zasazením moc líbí, máte v herním světě pořád ještě šanci. Jednou z těch příležitostí může být třeba Hanako: Honor & Blade s bitvami 12 na 12, tento víkend dokonce úplně zadarmo.

Vybíráme z předběžného přístupu – Správa počítačové firmy, grand strategie z 2. světové a dvojitá dávka Asie

Kdo by si v minulém týdnu našel čas na nějaké experimentální kousky v early accessu, když vyšla dlouho očekávaná (snad) pecka Middle-Earth: Shadow of War, že? No, věřím, že se někdo takový skutečně najde. Tentokrát totiž má z čeho vybírat. Nabízí se Jobsova práce, pseudo šachy se starci, pomsta prvnímu čínskému císaři, převrácení dějin druhé světové války naruby a prosekání se nepřátelským týmem ve feudálním Japonsku.

Online řežba Hanako - Soul of the Samurai se odehrává ve středověkém Japonsku

Občas se na Kickstarteru objeví tituly, které vypadají skoro až odpudivě, ale mohou se pochlubit ukázkami přímo ze hry a nestaví tak před hráčem jen líbivý vzdušný zámek, jako řada dalších a na první pohled mnohem lákavějších projektů. K ošklivým káčátkům patří třeba projekt Hanako - Soul of the Samurai, který se pokouší přinést online styl bojů Mount and Blade či War of the Roses do prostředí středověkého Japonska.