Halo 4

Halo 4

Články

Halo: Reach je konečně na Steamu, další hry z The Master Chief Collection dorazí později

„Zatraceně hodně muziky za zatraceně málo peněz. Halo: The Master Chief Collection je učebnicovým příkladem toho, jak se dělají remaky, a také tím nejlepším, co si nyní můžete pořídit na Xbox One.“ Tak minimálně tento výrok byste si měli odnést z recenze kolekce her série Halo, která konečně vychází na počítačích. Už teď se můžete pustit do Halo: Reach.

Halo: The Master Chief Collection dorazí na PC, dokonce i na Steam

Exkluzivity jsou mrtvé! Alespoň co se těch od Microsoftu týče. Po měsících náznaků a šeptandy včera došlo v Inside Xbox k oficiálnímu oznámení remasterů Halo: The Master Chief Collection na PC, a to včetně Halo Reach, které součástí kolekce předtím nebylo. Navíc pro ni nebudete muset mířit do Windows Store, ale pořídíte si ji klidně i na Steamu.

Video Games Live byla více show o hrách než koncert herní hudby

Premiéra multimediálního projektu Tommyho Tallarica v České republice je za námi a podle prvních reakcí publika sklidil úspěch. Jako návštěvník koncertu z něj ale nemám úplně pozitivní pocit, zejména z hlediska koncertu jakožto živé hudební produkce. Video Games Live je totiž koncert (projekt), který se v prvé řadě zaměřil na hry jako médium, a až v druhém sledu jde o produkci a poslech hudby. Některým návštěvníkům to může samozřejmě vyhovovat, ale kdo si přišel do Fora Karlín poslechnout hlavně hudbu, musel cítit rozpaky.

Filmová upoutávka naznačuje, proč je remake Halo 2 hlavní hvězdou Master Chief kolekce

Podle nejmenovaného kolegy Bohoňka by vlastně díky Halo: The Master Chief Collection měl mít o zábavu postaráno do konce roku ...kdyby nemusel hrát i jiné hry, protože jim neodolá, nebo je dostane na recenzi. Zatímco se tedy pustí do postupného hraní všech čtyř dílů série Halo, aby vám příští týden mohl říct, jestli Master Chief kolekce stojí za hřích, můžete se podívat na zbrusu novou filmovou upoutávku na Halo 2 Anniversary, která pochází z dílen proslulého studia Blur.

Konečně pořádný trailer na hraný seriál Halo: Nightfall z produkce Ridleyho Scotta

Jedním z nejmilejších překvapení předloňského roku pro mě byla minisérie Halo: Forward Unto Dawn. Příprava podobné série s názvem Halo: Nightfall, která má přiblížit novinky z chystaného Halo 5, je proto vskutku sympatickou skutečností. Nightfall si můžete prohlédnout v dvouminutové ukázce, která představuje jak hlavní hrdiny, tak dává vzpomenout na první díl série.

Microsoft testuje hraní Xbox 360 a Xbox One her v prohlížeči

Hrát moderní hry v prohlížeči není problém. Už několik let můžete na rozumném internetu používat OnLive a s přivřením obou očí funguje i od nás. Microsoft ale testuje něco zajímavějšího. Podle zdrojů Neowinu už v testovacích podmínkách funguje hraní Xbox 360 a Xbox One her v prohlížeči - dokonce včetně dashboardu.

Bleskovky

  • 22. 12. 2020 - On-line podpora série Halo na Xboxu 360 se chýlí ke konci

  • 14. 7. 2020 - Halo 3 vyšlo po 13 letech na PC

  • 7. 7. 2017 - Halo 5 bude na Xbox One X podporovat rozlišení true 4k. V brzké době přibudou na seznam zpětně kompatibilních X360 her tituly Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 i Halo: CE Anniversary, a to včetně dodatečně vydaných balíčků s mapami (ty budou k dispozici zdarma

  • 16. 10. 2014 - Troy Irving (hráč a majitel modifikovaného X360) objevil způsob, jak přepnout Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach a Halo 4 do pohledu třetí osoby. (+ screeny)

  • 28. 8. 2014 - Jedinečný Ford F-150 SVT Raptor v motivech Halo 4 se zabudovanou Xbox 360 konzolí je na prodej za 78 tisíc dolarů.

  • 7. 7. 2014 - Obrazem: Takto by mohlo vypadat Halo 4 v Unreal Engine 4.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
1. listopadu 2012
Recenze