H-Hour: World's Elite

H-Hour: World's Elite

Články

Early access verze taktické akce H-Hour přináší SOCOM na PC

Úspěch taktické akce H-Hour: World's Elite na Kickstarteru potěšil všechny fandy kultovní série SOCOM. H-Hour si totiž klade vysoké ambice – chce být hrdým nástupcem SOCOMu. Opět se tak mohou hráči těšit na taktickou multiplayerovou akci, která v rámci co možná největšího přehledu nad bojištěm preferuje pohled třetí osoby. A vyzkoušet si to PC hráči mohou již nyní, jelikož H-Hour zamířila na Steam v rámci služby Early Access.

Záběry z beta verze taktické akce H-Hour: World’s Elite

Před pár měsíci Petr psal o videu z pre-alfa verze H-Hour: World’s Elite, úspěšného Kickstarter projektu, který se chce vrátit v čase k taktické multiplayerové střílečce ve stylu SOCOM. Nyní se tvůrci připomínají záznamem zápasu z beta verze hry, ve kterém se utkali hráči z USA, Kanady a Velké Británie.

První záběry z taktické akce H-Hour: World's Elite

Sony před pár dny oznámila, že se chystá vypnout multiplayerové servery pro několik PlayStation titulu včetně trojice SOCOM her. Stává se to, zejména u titulů, které už se nemohou pochlubit příliš početnou základnou hráčů. Fanoušci SOCOM série však mají do budoucna k čemu vzhlížet.

H-Hour uspěla na Kickstarteru, SOCOM bude mít nástupce

Chvíli to vypadalo, že projekt jménem H-Hour: World's Elite na Kickstarteru neuspěje, a já tím pádem budu mít argument, proč se tahle crowdfundingová brána definitivně zvrhla. Naštěstí mé sýčkování přišlo vniveč a se čtyřmi dny rezervy se potřebných dvě stě tisíc dolarů na H-Hour: World's Elite vybralo.

Bleskovky

  • 4. 4. 2015 - Video: Gameplay záběry z rané verze hry H-Hour: World's Elite.

  • 9. 10. 2014 - SOF Studios se nyní naplno věnuje vývoji H-Hour: World’s Elite, které vyjde na STEAMu v rámci Early access programu v březnu příštího roku.