GRID 2
Věková dostupnost

GRID 2

Články

Steam hráčům mění víkendové plány - nabízí zdarma 10 kvalitních her

Velké slevy na GOG a Steamu nebo rozdávačka Aliens vs Predator Classic 2000 nejsou to jediné, co by mohlo příznivce herních slev a výprodejů (protože takoví lidé vážně existují!) momentálně zajímat. Tentokrát se vyplatí minimálně omrknout nabídku her v rámci tradičního bezplatného víkendu na Steamu. Obvykle maximálně v bleskovkách zmíníme, že tadyhle třeba Torchlight 2 nebo Call of Duty si můžete během víkendu zahrát zdarma, což je fajn, ale nejde o nic světoborného, abychom se psali s článkem. Tentokrát si ale během víkendu (vlastně už ode dneška) můžete zdarma zahrát deset her. A to už poměrně světoborné je...

Majitele GRID 2 dostali zdarma nový mód - demoliční derby

Máte-li rádi variace automobilového sportu, v nichž se drtí kov a o vítězi rozhoduje trvanlivost karoserie, a pokud vám chybí titul tohoto typu v moderním kabátku, nesmutněte více. Codemaster oznámili, že vydávají (zdarma!) mód do závodního titulu GRID 2, který se jmenuje jednoznačně – Demolition Derby.

GRID 2 brzy nabobtná o komunitní patch a nový mód

Není to tak dlouho, co se GRID 2 od Codemasters dostal na pulty obchodů, a už tu máme informace o rozšíření obsahu. Klasický datadisk nečekejte, ale chystají se na dvě poměrně zásadní věci. Tou první je komunitní patch a druhou je návrat oblíbeného Demolition Derby módu z jedničky. Nejdřív se ale podívejme na ten komunitní patch. Název neznamená, že si ho dělali hráči sami, ale že se při jeho tvorbě nechali vývojáři notně inspirovat připomínkami, stížnostmi a přáními hráčů. Nejednoho virtuálního závodníka z vás tak nový patch hodně potěší.

Nezávislý rozcestník: boží Deus Ex modifikace z ničeho

Taky bych se mohl vztekat, že nový Deus Ex: The Fall není plnohodnotné pokračování Human Revolution. Ale... je mi to upřímně jedno. Pro kultovní originál série totiž vyšla Deus Ex: Nihilum, velice působivá modifikace od chlapíka s přezdívkou FastGamerr, který na internetu dlouhodobě vystupuje jako Nikumubeki. Okamžitě jsem mu napsal, abych se o něm a jeho herním příběhu dozvěděl něco víc.

Fanoušci GRID 2 vytváří modifikaci pro zobrazení kokpitu

Druhý díl závodního titulu GRID v recenzi Vaška Rybáře obstál, byť s připomínkami. Už před vydáním se ale mnoho výtek snášelo na hlavu Codemasters kvůli absenci pohledu z kokpitu. Z GRID 2 byl podle tvůrců odstraněn proto, že dle statistik tento pohled kamery využívá pět procent hráčů a nevyplatí se tedy na něm pracovat.

Codemasters nabízí speciální edici GRID 2 za 3,7 milionu Kč

Některé firmy dávají ke sběratelským edicím podložky pod myš, soundtracky, postavičky, artbooky... Když už se někdo jó rozšoupne, tak si do velké krabice dovolí dat třeba brýle pro noční vidění, autíčko na dálkové ovládání a podobné specialitky. Ne tak v Codemsters, kde si řekli, že když auto, tak reálné. Výsledkem je speciální GRID 2: Mono Edition, na kterou většina z nás nemá, protože stojí skoro 4 miliony Kč!

Bleskovky

  • 15. 8. 2016 - Zpětně kompatibilní tituly Dirt 3, Dirt Showdown a Grid 2 nyní podporují Xbox One volanty.

  • 27. 4. 2016 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v květnu 2016 zdarma Defense Grid 2 (XOne), Costume Quest 2 (XOne), GRID 2 (XOne, X360) a Peggle (XOne, X360).

  • 22. 3. 2016 - Dalšími zpětně kompatibilními Xbox One hrami jsou Assassin's Creed, Dark Void a GRID 2.

  • 12. 11. 2014 - Humble Jumbo Bundle 3 nabízí Always Sometimes Monsters, Risk of Rain, 4 kopie Insurgency, a Full Mojo Rampage (při věnování Insurgency)  Pokud dáte více než průměr (6$), obdržíte (zatím) navíc GRID 2, Euro Truck Simulator 2 a Blackguards. Při zaplacení ví

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
28. května 2013
Recenze