Freelancer

Freelancer

Články

Freelancer - tipy a triky

Akční vesmírné simulátory mají nepochybně nového krále. A jelikož Freelancer určitě zláká spoustu dalších hráčů, dali jsme dohromady pár tipů, aby nováčci nemuseli získávat zkušenosti tak pracně.

Nové ukázky ze hry jménem Freelancer

Dlouho očekávaný vesmírný simulátor Freelancer je sice hotov, vy jste si dokonce již mohli vyzkoušet jeho hratelné demo, ale prodávat by se měl začít (v USA) až tento týden a tak určitě nepohrdnete několika novými, nejspíše již posledními přírůstky do naší galerie.

Vesmírný simulátor Freelancer je hotov

Otevřením láhve šampaňského dnes ve čtyři ráno oslavili členové týmu Digital Anvil dokončení svého projektu Freelancer, který byl ve vývoji dlouhých šest let a jeden čas to dokonce vypadalo, že bude po odvolání Chrise Robertse (Wing Commander) úplně zrušen (info).

K Freelanceru o krok blíže

Freelancer Portal včera vystavil na odiv opravdu obdivuhodné množství (70) in-game screenshotů ze stále ještě připravovaného vesmírného simulátoru Freelancer.

Souboje i obchody v simulátoru Freelancer

Vesmírný simulátor Freelancer měl být původně už nějaký ten rok venku.

Freelancer - návod, jak (ne)začít znovu

Není těžké si představit, jak se lidstvo pro četné konflikty rozděluje na několik částí, které s těmi dalšími nechtějí mít nic společného.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
12. března 2003
Recenze