zavřít

Vesmírný simulátor Freelancer je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Otevřením láhve šampaňského dnes ve čtyři ráno oslavili členové týmu Digital Anvil dokončení svého projektu Freelancer, který byl ve vývoji dlouhých šest let a jeden čas to dokonce vypadalo, že bude po odvolání Chrise Robertse (Wing Commander) úplně zrušen (info).

Naštěstí vše dobře dopadlo a brzy si tento vesmírný simulátor s obchodováním nebo RPG prvky budete moci vyzkoušet na vlastní kůži, neboť vychází začátkem března v USA a o měsíc později v Evropě. Pokud si nedokážete představit, co vás ve Freelanceru čeká, dobře k tomu poslouží nové teaser video (9 MB, WMV) v délce jedné minuty nebo spousta detailů o náplni hry v našem archivu novinek.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.