Freedom Force

Freedom Force

Články

GOG nabízí za babku strategické série X-COM a Railroad Tycoon

Pokud se vám zdá, že na GOG v poslední době nevycházely žádné „staré dobré hry,“ máte pravdu. Situace se však mění s vydáním jedenácti titulů ze stáje 2K Games, mezi kterými nechybí X-COM, Railroad Tycoon a Freedom Force hry. V prvních dnech jsou navíc všechny dostupné s výraznou slevou.

Ken Levine zavírá Irrational Games

Kdepak, není duben a tohle není Apríl. Tuto zprávu jsem si musel raději přečíst z více zdrojů, ale jak je psáno na stránkách Irrational Games, tak je dáno. Ken Levine zavírá Irrational Games. Přímo píše: „Irrational Games tak, jak jej znáte, omezím. Hodlám začít s menším a podnikavějším konceptem v rámci Take Two. To znamená, že se kromě patnácti kolegů rozloučím se všemi členy týmu Irrational. Neexistuje dobrá cesta, jak propouštět lidi a naší první starostí bylo, aby ti, kteří odchází, měli co nejvíce podpory.“

Freedom Force vs. Third Reich je hotova

Pokračování oblíbené heroické akční RPG Freedom Force je hotovo.

Freedom Force vs. Third Reich se blíží

Příznivci chytlavé strategicko-akční RPG hry společnosti Irrational Games - Freedom Force - se již jistě nemohou dočkat jejího pokračování, které nese název Freedom Force vs.

Freedom Force vs. Third Reich

Někdy v druhém čtvrtletí příštího roku bychom se měli dočkat pokračování oblíbené RPG Freedom Force z roku 2002.

Odklad Freedom Force vs.Third Reich a Guild Wars

Vivendi a Irrational Games oznámili uzavření nové dohody, podle které se VU Games stanou americkým vydavatelem chystaného taktického RPG Freedom Force vs.
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
90/100
Datum recenze:
4. dubna 2002
Recenze