Flying Tigers: Shadows Over China

Flying Tigers: Shadows Over China

Články

Letecká arkáda Flying Tigers: Shadows Over China vstupuje do early accessu

Malá hra, která ale může oslovit milovníky druhé světové války, netradičních bojišť a nevyžadují nutně simulaci. Flying Tigers: Shadows Over China od švédského studia Ace Maddox vstupuje na Steamu do early access fáze a v traileru už celkem konkrétně ukazuje, jak asi bude její pojetí letecké akce vypadat. V prvé řadě je třeba říci, že hra vypadá vážně pěkně, tím spíš, že jde o malý projekt malého studia.

Do Číny zasazená letecká akce Flying Tigers vstoupí během léta do early accessu

Tým Ace Maddox oznamuje, že jejich válečně-letecký arkádový titul Flying Tigers: Shadows Over China přiletí do early access fáze na Steamu v průběhu tohoto léta. Hráči si tak budou moci zalétat za americké piloty, kteří pomáhali za druhé světové války bránit Čínu před útoky ze strany Japonska. Zasazení je zároveň také hlavní devizou tohoto titulu – vývojáři slibují přinést válečný zážitek vystavěný na základě historických událostí a dají také hráčům připomenout některé konkrétní bitvy druhé světové války na opačné straně planety.

Letecká akce Flying Tigers: Shadows Over China vás zavede na netradiční bojiště

Ačkoliv fandové letectví druhé světové války nejspíše znají Létající tygry, tedy dobrovolnickou americkou peruť, která bojovala proti Japoncům nad Čínou, Indií a Barmou, ve hrách rozhodně nepatří mezi často viděné aktéry. Napravit to chce švédské studio Ace Maddox s titulem Flying Tigers: Shadows Over China, který vás posadí do kokpitu P-40 Warhawk, a pustí do boje v kampani (inspirované reálnými událostmi), ale i v multiplayerových kláních.