Fight Night Champion
Věková dostupnost

Fight Night Champion

Články

Crysis 2 za 248 Kč a další novoroční slevy

Na našem internetovém obchodu Shop.Games.cz probíhá až do 15. ledna (nebo vyprodání zásob) speciální slevová akce na vybrané tituly od Electronic Arts. Získat v ní můžete mimo jiné třeba Crysis 2 nebo Dragon Age II pro PC za skvělých 248 Kč. Slev se dočkali ale i majitelé PS3 a Xboxu 360, jejichž hry, mezi nimi třeba NHL 11 nebo Bulletstorm můžete mít už za 498 Kč. Ostatně, podívejte se sami. A pokud jste nenašli svou oblíbenou hru, nezoufejte - na Shop.Games.cz vás začátkem roku čeká ještě několik podobných akcí!

Sledujte pátý díl herního pořadu Re-Play

Premiéra šestého dílu herního pořadu Re-Play je za vámi, takže vám jako obvykle nabízíme...

Trailer Fight Night Champion upozorňuje na demo

Boxerský simulátor Fight Night Champion na sebe stahuje více a více pozornosti už jen tím, že poprvé v sérii předvede reálnou příběhovou kampaň a ne jen tu, kterou si domyslíte ke šplhání v žebříčku.

Brutální bitky bez rukavic z Fight Night Champion

EA nás začala intenzivně bombardovat trailery z chystané sportovní hry Fight Night Champion, která se má od předchozích dílů boxerské série Fight Night odlišovat hlavně přítomností příběhu. Že to nebude jen nějaká vycpávka, naznačuje nejen včerejší trailer, ale hlavně dnešní „vězeňská“ upoutávka. Zdá se, že tentokrát tvůrci nenechají nic náhodě a zkusí do životní dráhy boxera Andreho Bishopa nacpat co nejvíce dramatických zvratů. A zatím to nevypadá ani trochu špatně.

Dramatický story mód ve Fight Night Champion

Že nový ročník boxerského „simulátoru“ bude jiný než ty předchozí, naznačovaly už první trailery. Už žádné osaměle mlácení do pytle v tělocvičně a sjednávání zápasů v kalendáři, tentokrát zde má být příběh, který si asi vezme co nejvíc z Rockyho, několika béčkových boxerských filmů a pokud budou tvůrci odvážní, tak třeba i Zuřícího býka (ale to už asi ne).

Herní kolekce 2011 aneb všechny EA hry v jednom videu

V prvním kvartále tohoto roku budou mít v EA plné ruce práce, naplánovali si totiž vydání...

Bleskovky

  • 16. 5. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One byl zařazen Fight Night Champion.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
23. února 2011
Recenze