Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Články

Farming Simulator 15 oslavuje vydání konzolové verze zemědělským videem

Armáda traktorů na obrázku u článku a následující video oznamují jediné – švýcarský Farming Simulator 15 dnes vychází na konzolích a dává o sobě vědět se vší pompou a slámou. Konzolový záběr Farming Simulator 15 přitom není vůbec malý – hra vychází na Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 a PS4. Na konzolích nové generace se navíc hráči mohou těšit na kooperativní multiplayer.

Farming Simulator 15 předvádí radosti a strasti těžby dřeva

Konec hloupých fórků na konto Farming Simulator, protože letošní ročník opravdu vypadá jako rozmáchlá a propracovaná farmářská simulace - nebo tak alespoň působí. Když sleduji záběry videa, které se věnuje zpracování těžby dřeva, napadá mě, že bych si po těžkém dni mohl při práci virtuálního dřevorubce krásně odpočinout...

Farming Simulator 15 jede do nové sezóny s vylepšeným enginem

Časy, kdy jsme se dívali na Farming Simulator skrze prsty jsou pryč. Nejde ani tak o to, že by dnes vznikaly bizarní „simulátory“ jako je Goat Simulator nebo Rock Simulator, ale proto, že na poli simulátorů povolání se z farmaření od Giant Software vyklubala oblíbená stálice. Což znamená rozvoj značky, investice do lepších technologií a další expanze – čehož je součástí Farming Simulator 15, který se předvádí v novém traileru.
Hodnocení Metacritic:
54/100
Hodnocení čtenářů:
100/100