Europa Universalis IV: Third Rome

Europa Universalis IV: Third Rome

Články

Humble Bundle nabízí Europu Universalis IV se 17 DLC za cenu jednoho rozšíření

Pokud se vaše peněženka ještě nevzpamatovala z vánočního šílenství, ale nejradši byste si i tak udělali radost nějakou hutnou strategií od Paradoxu a neomezovali se přitom jen na základní hru, pak vás zachrání Humble Bundle. Europa Universalis IV, které táhne na sedm let, si vysloužila vlastní balíček s pořádnou porcí dodatků.

14. červen přinese lepší Československo do Hearts of Iron IV a ruské DLC pro Europa Universalis IV

Ve studiu Paradox se rozhodli, že 14. červen učiní dnem ruských imperiálních ambicí. Vydají totiž jak Third Rome, DLC k novověké strategii Europa Universalis IV, v němž je propracována a vyladěna Ruská říše, tak Death or Dishonor, což je pro změnu přídavek k druhoválečným Hearts of Iron IV. Ten se zabývá čtyřmi zeměmi zaklíněnými mezi hladové obry nacistického Německa a Sovětského svazu, mezi které pochopitelně patří i Československo.

Europa Universalis IV si v příštím DLC pohraje s Ruskem, Sibiří a ortodoxní církví

Datadisk Europa Universalis IV: The Mandate of Heaven nedávno představil rozšířené možnosti pro Čínu, Japonsko a Mandžusko, a teď je čas přesunout se trochu víc na západ. Ale ne zas tak moc. Příští DLC jménem Third Rome, označované jako vůbec první „imerzní balíček“ (ať už to znamená cokoli), totiž přinese vyšperkované Rusko. Hráči se můžou pustit do politických machinací v rámci ortodoxní církve, rychle verbovat speciální střelecké jednotky, a dokonce kolonizovat liduprázdnou Sibiř beze strachu, že se tam urodí nějaká losí či medvědí revoluce.