Europa Universalis IV: El Dorado

Europa Universalis IV: El Dorado

Články

Humble Bundle nabízí Europu Universalis IV se 17 DLC za cenu jednoho rozšíření

Pokud se vaše peněženka ještě nevzpamatovala z vánočního šílenství, ale nejradši byste si i tak udělali radost nějakou hutnou strategií od Paradoxu a neomezovali se přitom jen na základní hru, pak vás zachrání Humble Bundle. Europa Universalis IV, které táhne na sedm let, si vysloužila vlastní balíček s pořádnou porcí dodatků.

Aztékové v Europa Universalis IV: El Dorado chrání vesmír lidskými oběťmi

Milovníci strategií od Paradoxu jistě mají v kalendáři zakroužkované zítřejší datum, kdy vychází další velký datadisk pro Europa Universalis IV jménem El Dorado. Ačkoliv jsme vás průběžně informovali o co všechno původní hru rozšíří, tvůrci vše sesumírovali v sedmiminutovém videu, která přehledně a názorně představí všechny novinky a nápady implementované v rámci tohoto DLC.

Tvůrci Europa Universalis IV: El Dorado předvádí na Amazonkách krásy nástroje na tvorbu národa

Společně s datadiskem El Dorado dorazí do skvělé strategie Europa Universalis IV i mocný nástroj pro tvorbu fiktivních scénářů a vlastních národů s názvem Nation Designer. Co vše bude možné s pomocí nástroje provádět vám ukáží tvůrci v průběhu dvanáctiminutového videa, v němž se rozhodli tyto možnosti demonstrovat na tvorbě Amazonské říše. Tedy ne té v Jižní Americe, ale ve smyslu antických mýtů.

Nový datadisk El Dorado pro Europa Universalis IV přinese boj o zlato a život

Stejně jako utěšeně narůstá jedna masivní strategie od Paradoxu, Crusader Kings II, podobně uspokojujícím stylem bobtná i druhá, Europa Universalis IV. K ní vyjde v únoru nový datadisk El Dorado a jak název naznačuje, půjde zde hlavně o mocenské boje ve Střední a Jižní Americe a to samozřejmě jak za indiány, tak případně i za bílé kolonizátory.