Divinity: Fallen Heroes

Divinity: Fallen Heroes

Články

Kam se poděl třetí díl opěvované RPG série Expeditions?

Dánské studio Logic Artists se sídlem v Kodani si udělalo dobré jméno už svou první hrou Expeditions: Conquistador, která vycházela ze studentského projektu a málokdo, včetně vývojářů, by asi čekal, že týmu zajistí zářnou budoucnost nejen na vlastním písečku, ale umožní mu spolupracovat i s jinými zavedenými studii. A nebýt takové spolupráce, dost možná jsme už teď mohli trávit desítky hodin v dalším díle výborné RPG série.

Taktické RPG Divinity: Fallen Heroes se odkládá, Lariani se soustředí na Baldur’s Gate 3

Divinity: Original Sin 2 bylo nejlepším RPG roku 2017 a Fallen Heroes mají být jeho mírně taktičtějším pokračováním, při jehož vývoji belgické Larian Studios spojili síly s autory série Expeditions, dánskými Logic Artists. Pokračování Divinity mělo původně vyjít už letos v listopadu, oba týmy se ale momentálně soustředí na jiné projekty a dokončování se tedy odkládá na neurčito.

Lariani oznamují taktické RPG Divinity: Fallen Heroes

Pokračování RPG roku 2017, Divinity: Original Sin 2, je na dohled. V Divinity: Fallen Heroes se budou snoubit propracované taktické souboje s klasickým RPG s mnoha volbami a následky. Poběží na stejném enginu, do Rivellonu ale dorazí množství nových mechanik. Chybět nebude ani oblíbená kooperace pro dva hráče.