Distrust
Věková dostupnost

Distrust

Články

Zahrajte si o víkendu zadarmo Skyrim, Wildlands, Distrust i Ballistic Overkill

Že jste měli nějaké plány na víkend? Tak je můžete rovnou hodit z okna. Na Steamu probíhají bezplatné víkendy vcelku pravidelně, ale tentokrát se nám tu sešly rovnou čtyři povedené hry, které můžete hrát celý víkend úplně zadarmo, a dvě z nich navíc nejen na PC: Skyrim, Wildlands, Distrust a Ballistic Overkill.

To nejlepší z Games.cz - Já mám svaly, ty máš dráty!

Na herní novinky relativně poklidný týden zpestřilo filmové studio Warner Bros., které v úterý vydalo první trailer na film Tomb Raider. Tentokrát bez Angeliny Jolie a pod taktovkou Roara Uthauga. Laru totiž hraje Alicia Vikander, která má Oscara za vedlejší ženskou roli ve filmu Dánská dívka. Na trailer se určitě koukněte, ale stejně tak si nenechte utéct pestré zprávy z herního světa: tentokrát pro vás máme novinky o populárních akcích, starých klasikách, konzoli Switch, vytrvalém Call of Duty a dalších tématech. Nechybí ani odkazy na recenze, které v uplynulém týdnu vyšly včetně Destiny 2, Distrust či Last Day of June, popřípadě videa, která jsme pro vás natočili.

V survivalu Distrust se pokusíte přežít na arktické základně ve stylu Carpenterovy Věci

Kultovní horor Věc naučil celé generace filmových diváků, když kolem řádí zabijácký mimozemšťan, můžete věřit pouze sami sobě. V chystaném survivalu Distrust, značně inspirovaném Carpenterovým snímkem, ovšem neplatí ani to. Spolehnout se sami na sebe tady znamená odsoudit se k smrti. Jste totiž zavření v arktické základně a něco si pohrává s vaším smyslem pro realitu. Vaší jedinou šancí je přepínat mezi dvěma postavami a porovnáním jejich pohledů zjistit, co je vlastně pravda.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
16. září 2017
Recenze