Dino Dini’s Kick Off Revival

Dino Dini’s Kick Off Revival

Články

Nová verze fotbalové klasiky Kick Off vyjde v červnu - jen pro PlayStation 4

Před čtvrt rokem oznámený fotbal Dino Dini’s Kick Off Revival vyjde pro PlayStation 4 už 17. června. Jde o moderní pokračování fotbalové série Kick Off od Dina Diniho, která byla mezi majiteli Amigy a Atari ST populární na přelomu 80. a 90. let minulého století. Jak si můžete prohlédnout na prvním videu ze hry, akční hratelnost i pohled tvůrci zachovali, kvalita grafiky a dalších herních prvků by ale měla odpovídat dnešní době.

Fight Club #265 HD: Warren Bros.

Návraty kdysi slavných vývojářů patří v posledních letech ke koloritu herní scény, oznámený příchod Warrena Spectora k vývoji System Shock 3 a Underworld Ascendant nás přesto naplnil velkým očekáváním. Věnovali jsme se mu pochopitelně i v aktuálním Fight Clubu s pořadovým číslem 265. Ale nezůstali jsme jen u Warrena.

Praotec herního fotbalu Dino Dini se vrací s Kick Off Revival

Ačkoliv dnes představuje pilíře herního fotbalu duo FIFA a PES, před čtvrt stoletím patřily monitory jinému králi kulatého nesmyslu – tituly Kick Off, za níž stál Dino Dini. Kdo přesně tenhle chlapík je a jaký význam měla série Kick Off vám v obsáhlém článku před pár lety vysvětloval Martin. Aktuálně je důležité, že se Dino Dini vrací a to se znovuoživeným titulem Kick Off Revival. Nečekejte ovšem přímého konkurenta zmíněných dvou současných gigantů, tahle hra sahá po fanoušcích původních her a nabízí tradiční dobovou hratelnost v aktualizované grafice.