zavřít

Fight Club #265 HD: Warren Bros.

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Návraty kdysi slavných vývojářů patří v posledních letech ke koloritu herní scény, oznámený příchod Warrena Spectora k vývoji System Shock 3 a Underworld Ascendant nás přesto naplnil velkým očekáváním. Věnovali jsme se mu pochopitelně i v aktuálním Fight Clubu s pořadovým číslem 265. Ale nezůstali jsme jen u Warrena.

Pavel Dobrovský, Aleš Smutný, Petr Poláček a Martin Bach se totiž rozpovídali i o dalším zajímavém, tentokrát fotbalovém comebacku. Polozapomenutý autor série Kick Off Dino Dini zveřejnil první obrázky z své nové fotbalové hry. Debatu o novém Kick Offu jsme pak rozšířili i o pár dalších herně-fotbalových tipů.

Třetím tématem Fight Clubu 265 byl svět virtuální reality, který postupnými střípky svých oznámení skládají hlavní výrobci 3D periferií. Oznámení ceny HTC Vive rozproudilo další dohady na téma dostupnosti a rozšiřitelnosti 3D hraní mezi běžné uživatele a my jsme se k nim s chutí připojili.

Audio verzi Fight Clubu #265 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

 

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: fotbal akční sci-fi RPG podcast first person Fight Club

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.