Deadly Premonition: The Director's Cut

Deadly Premonition: The Director's Cut

Články

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Sweryho veledílo Deadly Premonition vyjde v příštím roce jako stolní hra

Mysteriózní detektivka Deadly Premonition se nedlouho po svém konzolovém vydání před sedmi lety stala až překvapivým kultem. Alespoň tedy po stránce hratelnosti a příběhu, protože ambice projektu přerostly tvůrcům přes hlavu, což mělo neblahý dopad na technickou stránku. Ale odkaz hry žije dál – v roce 2013 jsme se dočkali vylepšené edice, a to i na PC, a zkraje příštího roku by měla vyjít stolní adaptace.

Nové číslo herního magazínu LEVEL rozebírá Japonsko a Hollywood

Léto se blíží ke konci, dny se zkracují a noci se ochlazují. To vše je neklamným znamením toho, že opět přišel čas na hry. Zbrusu nový LEVEL 277 vám jako vždy nabídne pořádnou dávku nového čtení o těch nejzajímavějších herních hitech současnosti a přidá ještě mnoho poutavých textů navíc. Vedle recenze na akční adventuru Hellblade, jejíž hrdinka Senua zdobí obálku nového čísla, najdete v zářijové edici našeho časopisu mimo jiné i rozhovor s originálním japonským vývojářem Hidetako "Swerym" Suehirou, téma o hollywoodských filmech podle nových videoher, článek o úspěchu aktuálního fenoménu Playerunknown's Battlegrounds, náhled na současnou japonskou herní scénu nebo pojednání o tom, jak je stále těžší orientovat se v současném zahlceném trhu s hrami a vybrat si z něj favorita. Ostatně, i v tom by vám měl pomoci LEVEL 277, který si nyní ve stručnosti představíme.

Nový díl herního pořadu Games TV navštíví městečko Twin Peaks a jím inspirované hry

Třešňový koláč a káva černá jako půlnoc bez měsíce a sovy, které nejsou tím, čím se zdají být. Návrat seriálu Městečko Twin Peaks je na spadnutí a inspiroval Lukáše k rozebrání her, které se tímhle raně devadesátkovým kultem inspirovaly.

HádejHru: Ukažte, že se vyznáte v akčních adventurách

Žánr akčních adventur je v posledních letech stejně flexibilní, jako používání RPG prvků. Už dávno nejde jen o Laru a její napodobeniny. Do hry vstoupil Nathan Drake, John Marston a své poslední slovo neřekli ani veteráni. Link se pořád snaží inovovat svoji sérii a někdy i žánr, zatímco takový Hidetaka Suehiro na inovace kašle a prostě si udělal videoherní Twin Peaks. Že posledního jmenovaného neznáte? Pak asi náš kvíz akčních adventur nesplníte na sto procent...

Steam Greenligt dal zelenou dalším 14 hrám včetně remaku Opposing Force

Již od svého vzniku čelí Steam Greenlight, fanoušky napájený schvalovací proces her na Steamu, halasné kritice z mnoha směrů. A Valve to už i přiznává. To mu však nic neubírá skutečnosti, že Greenlight zjevně celkem šlape, a nově tak připustil na Steam dalších 14 zajímavých titulů, včetně Deadly Premonition či remaku Half-Life: Opposing Force. Výčet všech krasavců najdete uvnitř článku.

Bleskovky

  • 16. 8. 2017 - Hidetaka Suehiro (tvůrce Deadly Premonition, D4) pracuje na nové RPG hře s názvem The Good Life. Fotografka Naomi v ní přijíždí odhalit tajemství do venkovského anglického městečka, ve kterém se z obyvatel stávají při západu slunce kočky. Uspěje nápad ve

  • 27. 11. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží 3. prosince zdarma hry Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4), Secret Ponchos (PS4), Hitman Trilogy HD (PS3), Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3), Final Horizon (PSV) a Titan Attacks (PS4/PS3/PSV)

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
59/100
Datum recenze:
19. listopadu 2013
Recenze