zavřít

HádejHru: Ukažte, že se vyznáte v akčních adventurách

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 PlayStation 2 Xbox 360 GameCube MAC Xbox One Linux

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Žánr akčních adventur je v posledních letech stejně flexibilní, jako používání RPG prvků. Už dávno nejde jen o Laru a její napodobeniny. Do hry vstoupil Nathan Drake, John Marston a své poslední slovo neřekli ani veteráni. Link se pořád snaží inovovat svoji sérii a někdy i žánr, zatímco takový Hidetaka Suehiro na inovace kašle a prostě si udělal videoherní Twin Peaks. Že posledního jmenovaného neznáte? Pak asi náš kvíz akčních adventur nesplníte na sto procent...

Vedle starých známých jmen si budete muset rozpomenout i na unikátní spolupráci některých známých pánů. Víte třeba, co vzešlo ze společného úsilí Mikamiho a Sudy, nebo Mechnera a Désiletse?

Nezapomeneme ani na Ancelův kultovní projekt který se ne a ne dočkat dvojky, nebo na překvapivě povedeného, přímo apokalyptického bratříčka God of War a Zeldy. A možná přijdou i Klebitz s Batmanem. Žánr akčních adventur jednoduše přetéká zajímavými kousky takovým způsobem, že na tu Laru možná nakonec i zapomenete.

akcni adventury batman

Své znalosti o dalších slavných sérií, žánrech, nebo retro hrách si můžete otestovat na HadejHru.cz.

Tagy: Uncharted (série) 3rd person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.