Dead Island: Epidemic

Dead Island: Epidemic

Články

Dead Island: Epidemic se liší od MOBA her přímým ovládáním postavy a šíleným arsenálem

Kdo dnes nedělá vlastní variaci na MOBA žánr, jako by nebyl. Do rozjetého vlaku naskakuje i Deep Silver a studio Stunlock, které chystá Dead Island: Epidemic. Série Dead Island se tak už asi definitivně odpoutala od vážnějšího tónu - Dead Island 2 svým E3 trailerem naznačil humornější pojetí a Epidemic tuto snahu posouvá ještě na další úroveň. Důkazem je nové video, ve kterém tvůrci představí základy hry takovým stylem, že o nějakém hororovém zážitku nemůže být vůbec řeč.

První obrázky a informace o MOBA Dead Island: Epidemic

Před dvěma týdny jsme se s překvapením dívali na oznámení MOBA hry ze světa Dead Island, která nese název Epidemic. Nyní se objevily první informace o titulu a naznačují, že zkusí velmi jemným způsobem poupravit tradičnější pravidla MOBA her.

Oznámen další Dead Island, tentokrát MOBA s podtitulem Epidemic

Tedy, jednu věc musím Deep Silveru nechat. Ví, jak využívat populární značku. Nyní k tomu dokonce přidal populární (skoro bych chtěl použít slovo „trendy“) žánr MOBA, přihodili free-to-play a výsledkem je čerstvě oznámená a nijak extra nevysvětlená hra Dead Island: Epidemy. Deep Silver totiž tak nějak jen oznámil, že oznámí víc na Gamescomu, kam zamíříme i my a nejspíše se někdo Epidemy ujme.