zavřít

Vyšla taktická střílečka John Wick Hex

Windows MAC

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Podzimní sezóna je v plném proudu a vedle gigantů jako FIFA 20, Ghost Recon Breakpoint nebo Call of Duty: Modern Warfare o vaši pozornost usiluje také množství menších titulů. Jedním z nich je sympatický nezávislý projekt John Wick Hex od Mikea Bithella, tvůrce Thomas Was Alone. V něm se ukáže, co dělal tenhle sympatický zabiják před dějem trojice hollywoodských blockbusterů.

Dabingu Johna Wicka se v tomto případě bohužel neujal Keanu Reeves, nýbrž neméně charismatický Troy Baker. Jde o stylizovanou taktickou střílečku z ptačí perspektivy, která působí jako dítko milostných pletek Hotline Miami a XCOMu. Za kmotra mu pak půjde Superhot.

John Wick v podání Bithell Games se příliš neobtěžuje s nějakým krytím, každý svůj krok na bojišti si ale musíte pečlivě rozplánovat, protože vše od přesunu po přebíjení vás připravuje o drahocenný čas.

Využijete jak rozmanitý arzenál zbraní, tak i nějaké ty bojové pohyby inspirované kung-fu a sám tvůrce John Wick Hex popisuje jako „šachy s bojovou choreografií“.

Hra vyšla včera exkluzivně na Epic Games Store, časem by se měla dostat i na konzole a na Steam.

Tagy: Indie strategie akční tahová John Wick

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.