zavřít

Ulítlá skákačka Psychonauts 2 se opět odkládá

PlayStation 4 Windows PlayStation 2 Xbox MAC Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nějaké zkazky jsme zaslechli už na letošní E3, teď je Tim Schafer oficiálně potvrdil v nejnovějším videodeníčku pro přispěvatele na FiguPsychonauts 2 se odkládají na rok 2020. Původně sice měli vyjít už loni, Double Fine má ale s dodržováním termínů a obecně managementem projektů dlouhodobější problém. Možná i proto je koupil Microsoft?

Nyní už na Psychonauts 2 pracují coby součást Xbox Game Studios, která je odkoupila od finančními problémy sužovaného Starbreeze. Ani tak ale dlouho vyvíjená hopsačka nebude exkluzivitou pro Xbox One nebo Windows – objeví se i na PlayStationu 4, žádný strach.

Zástupci týmu nicméně v nejnovějším vývojářském deníčku vysvětlují, že to pro ně byl dost náročný rok plný změn, a proto si vývoj vyžádá ještě nějaký čas navíc. První Psychonauts vyšli už v roce 2005, takže by nás další „drobný“ odklad neměl moc rozházet.

Trochu mě ale zneklidňuje, že hra na prezentaci na letošní E3 vypadala prakticky hotově. Rozhodně dokončeněji než některé tituly, které vycházejí už na podzim. Doufám tedy, že tým Tima Schafera neměl hotovou jen výukovou pasáž v prezentované půlhodinové ukázce a že zbytek hry vypadá stejně dobře jako místní korporátní kanceláře a dutiny ústní.

Pokud vás tedy neodrazuje velké množství zubní tematiky, Psychonauts 2 vyjdou někdy v roce 2020 na Steamu, GOGu, Humblu, Xboxu One a PlayStationu 4.

Tagy: zuby Tim Schafer

Zdroje: Fig.co

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.