zavřít

Psychonauts 2 je bláznivá skákačka nejen díky gravitačním puzzlům

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Je to už nějaká doba, co jsme o Psychonauts 2 slyšeli naposledy. Úspěšná crowdfundingová kampaň na Figu z přelomu let 2015 a 2016 tvůrcům přinesla téměř 4 miliony dolarů, další peníze přitekly z kraje roku 2017, kdy se našel vydavatel s chutí investovat 8 milionů. Vydavatel s nejistou budoucností, o kterém se teď hodně mluví. Ano, je to Starbreeze. Nicméně nic nenasvědčuje tomu, že by Psychonauts 2 byla v ohrožení. Právě naopak, představuje se prvním podařeným trailerem.

Nové video není jen hezkým filmečkem s upovídanou dvojicí vyprávějící příběh hry, ale nabízí i pár vteřin nefalšovaných záběrů. Šílená prostředí a prazvláštní postavy jdou ruku v ruce s bláznivou hratelností neobyčejné skákačky.

Ústřední akrobat Razputin Aquato v jednu chvíli balancuje na valící se kouli, následně poskakuje po levitujících dopisech v přítomnosti robotického bosse, aby následně pobíhal po stranách rotující kostky ignorující zákony přitažlivosti. Psychonauts 2 vypadá skvěle a vyjít by měla v příštím roce (původně byla slíbena na letošek).

Tagy: TheGameAwards2018

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.