Cultures
Věková dostupnost

Cultures

Články

Oznámení Cultures 3 a první screenshoty

Ještě před pár týdny to s německými vývojáři ze společnosti Funatics vypadalo velmi špatně, neboť byli donuceni ohlásit krach a jejich dva poslední počiny Zanzarah: The Hidden Portal a Cultures 2 stihly být v anglické verzi jen tak tak dokončeny.

Tvůrci Cultures 2 z Funatics zpět na scéně

Vývojáři v létě vydané strategie Cultures 2 a netradiční tombraiderovky Zanzarah: The Hidden Portal z německého týmu Funatics Development GmbH se nedávno dostali do finančních potíží a museli oficiálně ohlásit svůj konec.

Kladné hodnocení Cultures 2 v Německu

Od pátku se v Německu prodává druhý díl vikingské strategie Cultures od Funatics, kteří se nijak netají tím, že se inspirovali v sérii Settlers od konkurenčních Blue Byte a nutno dodat, že ji i v mnohém překonali.

Poslední souboj v Cultures 2

Pokud jste již měli možnost si zahrát úžasnou strategii od německých vývojářů Funatics - Cultures, po shlédnutí galerie, do níž dnes přibylo dalších pět nových obrázků, mi jistě dáte zapravdu, že její pokračování s názvem Cultures 2 bude neméně zajímavé a po grafické stránce přímo skvělé.

Vikingské osady z Cultures 2

JoWood dnes uvolnil čtveřici nových obrázků z budovatelské strategie Cultures 2, která se...

Roztomilé screenshoty z Cultures 2

Cultures 2 je připravovaná strategie v populárním stylu Settlers, která naváže na poměrně úspěšnou "jedničku" Cultures (naše recenze).
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
62/100
Datum recenze:
20. listopadu 2000
Recenze