zavřít

Poslední souboj v Cultures 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste již měli možnost si zahrát úžasnou strategii od německých vývojářů Funatics - Cultures, po shlédnutí galerie, do níž dnes přibylo dalších pět nových obrázků, mi jistě dáte zapravdu, že její pokračování s názvem Cultures 2 bude neméně zajímavé a po grafické stránce přímo skvělé.

Děj hry nás přenese na konec prvního tisíciletí, tedy do doby, kdy se Vikingové začali šířit dále do Evropy a Středního východu.


další nové obrázky

V Cultures II se opět setkáme s hlavním hrdinou prvního dílu - Bjarnim, kterého tentokrát přepadne děsivá vize Ragnaröku, což je pojem z norské mytologie označující poslední boj. V této vizi se Bjarni vidí bojovat za záchranu světa po boku tří neznámých hrdinů proti ohavnému Midgardskému hadovi. Jak již bylo řečeno, Vaše cesta začne v Evropě a povede přes slavnou říší Francouzskou, technicky zdatnou Byzanc a mystické Saracény. V každém národě bude hráč muset najít hrdinu, který by se stal členem jeho skupiny. Cesta končí poté, co bude Vaše parta kompletní a budete mít všechny kousky klíče, který je třeba k otevření brány Valhally, kde dojde k poslednímu, rozhodujícímu souboji.
zdroj: JoWood

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.