Poslední souboj v Cultures 2
zdroj: tisková zpráva

Poslední souboj v Cultures 2

20. 2. 2002 1:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokud jste již měli možnost si zahrát úžasnou strategii od německých vývojářů Funatics - Cultures, po shlédnutí galerie, do níž dnes přibylo dalších pět nových obrázků, mi jistě dáte zapravdu, že její pokračování s názvem Cultures 2 bude neméně zajímavé a po grafické stránce přímo skvělé.

Děj hry nás přenese na konec prvního tisíciletí, tedy do doby, kdy se Vikingové začali šířit dále do Evropy a Středního východu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

V Cultures II se opět setkáme s hlavním hrdinou prvního dílu - Bjarnim, kterého tentokrát přepadne děsivá vize Ragnaröku, což je pojem z norské mytologie označující poslední boj. V této vizi se Bjarni vidí bojovat za záchranu světa po boku tří neznámých hrdinů proti ohavnému Midgardskému hadovi. Jak již bylo řečeno, Vaše cesta začne v Evropě a povede přes slavnou říší Francouzskou, technicky zdatnou Byzanc a mystické Saracény. V každém národě bude hráč muset najít hrdinu, který by se stal členem jeho skupiny. Cesta končí poté, co bude Vaše parta kompletní a budete mít všechny kousky klíče, který je třeba k otevření brány Valhally, kde dojde k poslednímu, rozhodujícímu souboji.
zdroj: JoWood Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články