Crypt of the NecroDancer

Crypt of the NecroDancer

Články

Zahrajte si o víkendu zdarma Mark of the Ninja, Shank a další skvělé hry od Klei Ent.

Tvůrci z Klei slaví 10 let vývoje her a při té příležitosti uspořádali akci na Steamu, kde jsou dostupné všechny jejich hry během víkendu zadarmo. A pokud se vám nějaká z nich zalíbí, můžete si ji koupit ve slevové akci včetně aktuálního datadisku pro Invisible, Inc.: Contingency Plan.

Crypt of the NecroDancer předvádí, jak draka či kostlivce utančit k smrti

Když se podíváte na seznam her na Steamu, seřazený podle uživatelského hodnocení, naskytne se vám zajímavý obrázek. Na prvním místě je Portal 2, proč ne. Ale už na místě druhém je One Fingher Death Punch a na místě třetím hra s názvem Crypt of the NecroDancer. O prvně jmenované jsem neslyšel, o druhé ano během Game Developers Conference, ale netušil jsem, že už její early access verze je natolik populární. Prostudoval jsem si proto dostupné materiály a myslím, že už mi začíná svítat. Kombinace roguelike akce s rytmickou hudební hrou je totiž přesně ten druh žánrového křížení, který automaticky budí zájem. V případě Crypt of the NecroDancer navíc oprávněně.

Bleskovky

  • 3. 6. 2015 - 281. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Kerbal Space Program, Crypt of the Necrodancer a Sunset (9/10), nejhůře dopadl titul Puzzle & Dragons Z (4/10).

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
7. května 2015
Recenze