Company of Heroes 2: The Western Front Armies
Věková dostupnost

Company of Heroes 2: The Western Front Armies

Články

Čtenářský gamesplay: hrajeme válečnou RTS Company of Heroes 2

Válka se prý nikdy nemění, jak tvrdí Fallout, ale není to pravda. Stačí zdánlivě nepatrný taktický zásah, a situace na bojišti je rázem naprosto odlišná. Někdy ve váš, někdy v soupeřův prospěch. Podstatné je, že boj má jistá pravidla, a když je v dané chvíli správně vyhodnotíte a aplikujete, můžete vyhrát třeba celou 2. světovou válku. Těžko říci, jestli to v dalším čtenářském gamesplayi stihneme, ale minimálně se o to pokusíme.

Company of Heroes 2 vyjde v kompletní edici se všemi DLC

Bylo zřejmě jen otázkou času, než se Company of Heroes 2 dočkají zkompletovnaé edice obsahující veškeré přídavky, datadisky a bonusy. Nese jméno Company of Heroes 2: Master Collection a vyjde strategie i válek chtivé hráče na 55 eur. K dostání je na Steamu již nyní a podívat se také můžete na nový traile a samozřejmě i na obsah, který v ní najdete, kdyby vám nestačilo konstatování "všechen."

Na západní frontě v Company of Heroes 2 rozhodně nepanuje klid

I když se původně Company of Heroes 2 věnovala východní (sovětské) frontě, s vydáním rozšíření Company of Heroes 2: The Western Front Armies už to nebude platit. Multiplayer hry rozšíří armády Spojených států za spojence a Oberkommando West za Třetí říši. Právě dvě nové strany představuje dvojice videí.

Armády západní fronty rozšíří Company of Heroes 2 na konci června

Company of Heroes 2: The Western Fronts Armies je název, který rozhodně patří mezi ty delší, jaké můžeme v herní branži najít. Každopádně stojí za připomenutí, že jde o samostatný (!) datadisk pro Company of Heroes 2, který se zaměří na multiplayer a přináší dvě nové strany ze západní fronty.

Nový datadisk pro Company of Heroes 2 vás zavede zpět na západní frontu

Povedená strategie Company of Heroes 2 nás minulý rok zavedla na mrazivou východní frontu, kde jsme se mohli kochat spoustou pěkných sněžných a ledových efektů. Nabažili jste se jich až až? Jestli ne, máte štěstí, protože nový multiplayerový datadisk/DLC, k jehož spuštění nebudete plnou hru potřebovat, vás v červnu zavede zpátky na západní frontu. Tedy na bojiště, které mapovala první Company of Heroes v roce 2006.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
23. července 2014
Recenze