Colin McRae: DIRT
Věková dostupnost

Colin McRae: DIRT

Články

Codemasters končí s akčními hrami, chystá nové závody

Nedávno vydaná střílečka Bodycount brzy přijde o rodiče. GamesIndustry.biz uvádí, že byli zaměstnanci včera svoláni na hromadnou schůzi, kde jim byl předestřen plán na uzavření studia. Dohromady se to týká 66 zaměstnanců studia v Guildfordu, které se vedle Bodycount podílelo na vývoji obou posledních Operation Flashpoint titulů Dragon Rising a Red River. Zdá se přitom, že rozhodnutí není motivováno jen špatnými prodeji Bodycountu, který v naší recenzi obdržel mírně nadprůměrné hodnocení.

Video-recenze Colin McRae: DIRT na PC

Bahýnka si během řady off-road soutěží užijete dost a dost. Nechybí ovšem ani klasická rally, závody do vrchu nebo sonda do života Karla Lopraise. Destruction Derby a v rámci něj diváky tvrdší než skála jinde neuvidíte.

Shrnutí první recenze Colin McRae: DIRT

Výborný kompromis mezi arkádou a simulátorem, který bezvadně vypadá. Co dalšího ještě vyřkli kolegové z IGN?

Colin McRae: DIRT - dojmy z dema

Bývalý rallye šampión sice v reálných závodech stále marně vyhlíží svůj comeback. Jeho hvězda však nezapadla v herním světě, kam poprvé přijel s novým grafickým enginem s přídomkem next-gen.

Colin McRae: DIRT i na třech kolech

Dvouletou pauzu od vydání posledního dílu série Colin McRae Rally (v naší recenzi obdržel 71%) vývojáři z Codemasters zřejmě využili naplno.

Off-roadové závodění v Colin McRae: DIRT

V červnu se má na herním trhu (konzole Xbox 360 a PC) objevit další díl v rámci tolik populární závodní série (verze pro PS3 bude následovat brzy poté), protentokrát s názvem Colin McRae: DIRT.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
19. června 2007
Recenze